Jan Koller svou němčinou trumfnul Standu Řezáče. Z jeho výkonu se potrháte smíchy

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Jan Koller
Zdroj: photoyh / Shutterstock.com

Lockdown přiměl každého najít si aktivitu, kterou vyplní svůj volný čas. Někdo vyráží na procházky, někdo pak uklízí místa, na která se dlouhá léta neodhodlal ani podívat. Studium cizích jazyků je pak věcí, kterou je dobré provozovat i v období, kdy nás pandemie nenutí být doma.

Stanislav Řezáč je český sportovec, běžec na lyžích a specialista na běhy na dlouhé vzdálenosti. Stanislav je také považován za jednoho z nejlepších současných světových lyžařů – běžců.

Nezapomenutelné video

Skoro každý viděl video, ve kterém se Stanislav Řezáč znemožnil, co to jen šlo. Po závodu se za ním vydal zahraniční reportér, aby známého sportovce vyzpovídal. To ovšem úplně nedopadlo podle představ.

Stanislav pravděpodobně při hodinách cizích jazyků nedával pozor, protože se mu v rozhovoru pletla čeština, angličtina a němčina dohromady. Standa byl při rozhovoru nesvůj, cizí jazyky totiž nejsou jeho parketou.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jan Koller (@jankollerofficial)

Pokud vás pobavil tento legendární rozhovor, pobaví vás zajisté i video českého fotbalisty Jana Kollera, který se na svém instagramovém profilu pochlubil videem, v němž se učí německy. Svým výkonem pobavil nejednoho fanouška.

Samostudium ve volném čase

Jan Koller je bývalý český fotbalový útočník a reprezentant. Patří k nejvyšším fotbalistům v Evropě. Díky dvoumetrové výšce představoval v zápase vážnou hrozbu pro obranu soupeře. Jana se však není potřeba bát.

Svůj volný čas se snaží vyplnit opakováním německého jazyka. I když jeho němčina není nejlepší, je skvělé, že se snaží obnovit znalosti, jež již v minulosti posbíral. Pod příspěvkem dokonce podporuje fanoušky, kteří se také snaží naučit cizí jazyk.

Pokud to jde, Jan tráví veškerý volný čas venku. Sport mu proudí v žilách, často vyráží na cyklovýlety, v zimě si také vyběhl na běžkách.

Je otcem dvou dcer, Hedviky a Kateřiny, které má společně s Hedvikou Kollerovou. S tou se ale před dvěma lety rozvedl.

Jane, držíme palce při studiu!

Autor: Štěpán Pacík


Související články