Jakub Prachař už není sám. Ukážeme vám jeho novou krásku

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
Jakub Prachař
Zdroj: Profimedia

Často za vámi přicházíme s muži, kteří se projíždějí v nejkrásnějších vozech světa. Co ale trochu změnit dopravní prostředek a podívat se na krásku, kterou se před nedávnem pochlubil známý český herec? Neuvěříte, co mu pomáhá pohybovat se centrem Prahy.

Jakub Prachař je český herec, hudebník a moderátor. Je synem známých rodičů, herečky Dany Batulkové a herce Davida Prachaře. Hodně lidí má Jakuba spojeného s populární hudební kapelou Nightwork.

Láska na vodě

Spousta lidí musela skrz veškerá vládní opatření přestat provozovat své oblíbené koníčky. Umělecký život je aktuálně velice omezený a Jakub musí hledat zábavu někde jinde. Našel si koníček, kterým si získá každého.

Na svém instagramovém profilu sdílel příspěvek, ve kterém se pochlubil, jakou krásku bere pravidelně na rande.

Jeho vyvolenou je loďka, kterou se Jakub aktuálně učí kormidlovat. Možná jste ani při procházce Prahou netušili, že se kolem vás prohání loď, jíž kormidluje známý herec.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jakub Prachar (@jakub_prachar)

Jakub k příspěvku dodal: „Mé kapitánství se nezadržitelně blíží, kdyby mi snad někdo chtěl poradit s výběrem lodi, budu rád.“ Někteří fanoušci se ozvali, že by rádi známému herci s výběrem pomohli.

Oblíbený pořad

Když se zrovna Jakub neprohání po řece, natáčí pořad Máme rádi Česko, který se před pár dny představil se zbrusu novou řadou. Diváci tento pořad milují a Jakub v něm svými vtípky velice vyniká.

Jakubovi by pravděpodobně sedla role vodníka, protože u vody tráví hodně svého volného času. V období svátků se vydal rybařit a na sociálních sítích se pochlubil rybou, kterou z rybníka vylovil.

Herec měl v minulém roce i pár trápení. Po sedmi letech vztahu s modelkou Agátou Hanychovou přišel zvrat a pár se rozvedl. Mají spolu dceru Miu, které budou letos čtyři roky.

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články