Jack Black nasadil rudé slipy a vyrazil do ulic. Jeho vtipné kreace vás naprosto odrovnají

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Jack Black
Zdroj: Kathy Hutchins / Shutterstock.com

Být superhrdinou je sen každého malého kluka. Občas ale mají tento sen i dospělí jedinci. Někteří pak nehledí na to, co si o nich ostatní myslí. Jednoduše si obléknou kostým oblíbeného hrdiny a vyrazí do města. A vlastně, proč ne?

Thomas Jacob „Jack“ Black je americký herec a hudebník. V roce 1994 založil se svým kamarádem Kylem Gassem komediální a rockové duo Tenacious D. Společně baví velké publikum a v minulosti mělo duo i svůj vlastní pořad.

Červené slipy frčí

V naší zemi máme červené prádlo spojené s jednou osobností. V zahraničí je teď ale také oblíbené. A to u komika Jacka Blacka. Pojďme se podívat na to, jakým způsobem využil slušivé červené slipy.

Jack své fanoušky zásobuje příspěvky, u kterých se pobavíte i vy. V minulosti se na svém instagramovém účtu ukázal například v převleku Spidermana. Tohoto pavoučího muže ale změnil úplně do jiného stylu.

Před nedávnem se na sociálních sítích objevila výzva, ve které lidé z celého světa tančili na známou písničku WAP od americké zpěvačky Cardi B. I této výzvy se Jack zhostil na výbornou a fanoušci se náramně bavili.

Na jednom z posledních příspěvků se Jack převlékl do ještě vtipnějšího kostýmu. Komik často používá sebepodceňující humor a rád se dostává do vtipných situací. Jeho verze Thora, ve které se ukázal, ztělesňuje právě tuto povahu.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jack Black (@jackblack)


Video rozhodně nepochází z produkce Marvel, ale zdá se, že Black udělal vše, co mohl. Vidíme, jak se nový Bůh bouře projíždí po městě na motorce, dokonce zastavuje, aby nabral benzín. Na konci videa pak předvádí svůdný tanec.

Virální video

Ve videu se projíždí po městě a dělá kaskadérské kousky. Video na sociálních sítích získalo velkou pozornost a přes noc se stalo virálním. Všichni fanoušci toto video milují.

Není žádným tajemstvím, že Marvel chystá další filmové novinky. Bude se jednat o multivesmírnou situaci, takže by mohl Jack Black vstoupit do kin jako Thor z jiného vesmíru. Doufejme, že nebude mít stejné oblečení, jako má ve videu.

Známou informací je, že Marvel dbá na přání fanoušků. A to by byl skvělý důvod k obsazení Jacka Blacka jako Thora.

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články