Ivka z MasterChefa ukázala víc, než by měla. Podívejte se, jaká krasavice může stát i u vaší plotny

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Iva Sarauerová
Zdroj: Archiv Iva Sarauerová

Veřejně známí lidé se občas pochlubí fotografií, která vyrazí všem fanouškům dech. Zahraniční celebrity se toho nebojí vůbec, občas ukáží víc, než by měly. Stejně tak ukázala trochu víc i soutěžící ze známého televizního pořadu MasterChef.

Iva Sarauerová je jednou ze soutěžících z pořadu MasterChef Česko 2020. V mládí vystudovala zahradní architekturu a letos oslaví třicáté osmé narozeniny. V pořadu se dostala do čtveřice nejlepších amatérských kuchařů.

Kráska, co se za své tělo nemusí stydět

Některé krásky se za své tělo nestydí, stejně tak jako Ivka. Ta má dokonce koníček, při kterém se tělo ukázat musí, a to ve vší parádě. Sportům se věnuje na závodní úrovni a posilovna je jejím oblíbeným místem.

Na svém instagramovém účtu se ráda chlubí fotkami, na kterých ukazuje své vypracované tělo. Hodně lidí si říká, že pečení sladkých dortů a cvičení nejde dohromady, Ivka si však našla způsob, kterým tyto dvě oblíbené aktivity skloubit.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Iva Sarauerová (@ivka_fitbake)

Před nedávnem se na sociálních sítích pochlubila fotografií, se kterou sklidila velký úspěch. Fanouškům ukázala své vypracované pozadí. Na horní část těla si neoblékla vůbec nic, čímž si zasloužila obrovský počet lajků u svého příspěvku.

Radosti i starosti

Ivka se na všech fotkách, které se na sociálních sítích objevují, usmívá od ucha k uchu. V jejím životě se však objevily i momenty, při nichž jí do smíchu rozhodně nebylo. Před účastí v soutěži ji opustil manžel.

Účastnice známé soutěže po odchodu manžela zůstala na výchovu svých synů Huga a Kvída úplně sama.

Je jasné, že Ivka se svým krásným tělem a velkým talentem nebude mít jediný problém najít si toho pravého, se kterým bude mít o důvod víc se usmívat.

Blonďatá kráska tráví volný čas cvičením v posilovně nebo pečením sladkých dezertů. Na svůj účet přidává fotky nejrůznějších dortů, z nichž se vám budou sbíhat sliny.

Je obdivuhodné, že si Ivka dokáže udržovat skvělou postavu, i když má tak blízko k sladkostem. Skoro každý by totiž při takové zásobě cukru neodolal a cvičení nechal na později.

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články