Hokejista Tomáš Hertl zná svou ženu už dlouho. Podívejte se, jaká je to kočka

od Nikola Jaroschová
1 minuta čtení
Tomáš Hertl
Zdroj: Profimedia

Svatební den je velkou událostí. Měsíce příprav a velký stres je nedílnou součástí každé svatby, na které si páry řeknou své ano. Poté už je ve hvězdách, zda bude sňatek trvat do smrti nebo pár měsíců. Někdo zůstává zamilovaný i po dvaceti letech.

Tomáš Hertl je český profesionální hokejista hrající za klub San Jose Sharks v NHL. Letos oslaví své osmadvacáté narozeniny a za sebou má nespočet úspěchů. V minulosti utrpěl zranění po faulu kolenem, což jej vyřadilo na dlouhou dobu ze hry.

Zamilovaný pár

Tomáš Hertl žije s manželkou Anetou. Ve vztahu jsou spolu už dlouhá léta. Společně žijí v americkém San Diegu, kde si užívají slunce. A když zrovna nesvítí, vyráží jinam.

Na instagramových účtech mají Tomáš i Aneta nespočet fotografií z dovolených, které zažili. Společně se například vydali na Seychely, Havaj, ostrovy Bora Bora a Bahamy. Příspěvky z dovolených člověka doslova provokují.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Aneta Hertl (@anet.hertl)

Nová radost do života

Velkou událostí pro manželé bylo narození syna Tobiase. Ten se na svět podíval minulý rok v říjnu a rodičům dělá jen samou radost.

Tomáš se pochlubil několika fotografiemi, na kterých je malý Tobias neskutečně roztomilý. Hvězda NHL pak přidala vánoční příspěvek, na kterém má rodinka stejně vzorované oblečení.

Možná se pod stromečkem objevila další dovolená a pár vyrazí i se synem někam za teplem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Aneta Hertl (@anet.hertl)

Tomáš Hertl se může pyšnit tím, že si na mistrovství světa v Minsku zahrál v první útočné formaci s Jaromírem Jágrem a Vladimírem Sobotkou.

Po zranění kolene v roce 2013 a přetrhaných vazech v minulém roce má nyní obě nohy o dvacet procent slabší.

My budeme přát Tomášovi vše nejlepší do budoucna a těšíme se na další příspěvky ze společné dovolené.

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články