Hamilton se projížděl v káře ve tvaru diamantu. Na extrémní projížďku by si troufl málokdo

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Lewis Hamilton
Zdroj: cristiano barni / Shutterstock.com

Sir Lewis Carl Davidson Hamilton je britský pilot Formule 1 a několikanásobný mistr světa. Už od dětství závodil v motorkách. Stal se také prvním Britem, který obhájil mistrovský titul. Tento měsíc oslavil své šestatřicáté narozeniny.

Zajímavé vozy

Piloti Formule 1 si za život sednou za volant několika sportovních i luxusních vozů. S čím rozhodně také nemají problém, je opravit motor nebo přezout pneumatiky. Známého pilota by si přála snad každá žena.

Hamilton se svými fanoušky sdílí nejrůznější příspěvky na svém instagramovém účtu. Nedávno se pochlubil vozem, kterým vyrazil na projížďku v horách.

K přidané fotografii dodal: „Jsem milovník vozů. Jakmile vidím něco s motorem, hned v tom sedím. Bylo to tak od té doby, co umím chodit. Miluji rychlost a hraní si s limity.“

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lewis Hamilton (@lewishamilton)


Na fotografii ukázal vůz ve tvaru diamantu, na jehož kapotu se posadil. To, že vyráží na zajímavé výlety, je očividné. S vozítkem se vyfotil na kopci, za sebou má krásné výhledy na krajinu.

Bezpečí je na prvním místě. I o tom své fanoušky známý britský pilot Formule 1 přesvědčil. Na voze, kterým dorazil až na vrchol kopce, má položenou helmu, stejně tak zvolil i sportovnější oděv.

Podpis nové smlouvy

Lewis Hamilton, který se podle posledních příspěvků na sociálních sítích také rád vydá na hory, kde si například zajde na běžky, má před sebou podepsání nové smlouvy.

Sir Lewis Hamilton má brzy podepsat novou smlouvu se společností Mercedes. Je ale nepravděpodobné, že by šlo o tříletý kontrakt.

Šéf týmu Mercedes oznámil, že s pilotem již probíhají jednání, ale o detaily se ještě nepodělil, protože je pro ně známý jezdec velice důležitý. Přiznal také, že aktuální doba je velice finančně náročná, a proto probíhají jednání déle, než je běžné.

Pilot Formule 1 nedávno uvedl, že už by nikdy neochutnal úspěch mistrovství světa, kdyby místo Mercedesu zůstal ve týmu McLaren.

Ve videorozhovoru řekl: „V týmu McLaren jsem byl od svých třinácti let, tudíž to byla moje rodina. Byl jsem tam v bezpečí, ale cítil jsem, že chci jít někam, kde mohu být součástí něčeho nového.“

Doufejme, že již brzy si šampion odnese další titul a nezklame své fanoušky. Také se snad brzy pochlubí nějakým dalším zajímavým vozem, kterým vyrazí překonávat své limity.

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články