Pan Pavel si na Kole štěstí vytočil fantastický dárek k narozeninám. Novou Fabii!

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
fabia
Zdroj: Best Auto Photo/Shutterstock

Nové auto se bude opravdu hodit, řekl nám pan Pavel, když za námi dorazil do Sazky, aby se s poukazem na nový vůz vyfotil. A prozradil nám také o svých hráčských zvycích, ale i proč nemohl Fabii vyhrát v lepší moment.

Do Sazky přijel výherce až ze Zlínského kraje. Do auta ale spolu se svojí partnerkou nesedli, vybrali si pohodlnější a ekologičtější způsob dopravy v podobě vlaku. „Kdykoliv sednu za volant a trasa je po dálnici, vždycky skončím v zácpě,“ smál se pan Pavel a dodal, že si cestu nejen užili, ale ještě si vychutnali dobrou snídani.

Točení kolem si vždy vychutná

Pokoušení štěstěny je jeho hobby už hezkých pár let. Do trafiky si často chodí jak pro nějaký ten stírací los, tak i pro tiket na středeční a nedělní Sportku. A protože je už nějakou dobu také majitelem Sazka karty, vždy se těší, až mu přijde textovka s Kolem štěstí.

„Netočím ale hned, většinou až večer nebo klidně i druhý den ráno nejlíp s hrnkem dobrého kafe,“ popsal svůj rituál. Podle jeho slov vyhrává na kole desetikoruny nebo dvacetikoruny celkem často, rád je ale i za účast ve hře o hlavní měsíční výhru.

A není se co divit, když mu tohle velké losování nyní nadělilo právě onu Škodovku! Výhra navíc přišla v ten nejlepší možný okamžik. „Mám za pár dní narozeniny, a tak je téměř jistota, že je to právě Sazka Klub, který mi letos nadělil ten nejlepší dárek, co dostanu,“ spokojeně nám prozradil výherce a doplnil, že už se nového auta nemůže dočkat.

Kolo štěstí: tisíce drobných výher za miliony

Chcete mít také možnost každý měsíc hrát o skvělé ceny? Potom byste měli používat svoji kartu Sazka Klubu pokaždé, když si jdete do obchodu například pro los nebo tiket do loterie. V takovém případě dostanete druhý den textovku s odkazem, po jehož rozkliknutí získáte možnost zatočit si Kolem štěstí.

Ve hře jsou tisíce drobných výher od desetikoruny, trefit ale můžete až 1000 Kč. Takových cen si členové klubu vytočí každý měsíc za miliony. Peníze si lze buď při příští návštěvě obchodu vybrat, anebo je použít na nějaký ten tiket nebo los od Sazky.

Zahrajte si o 3x 100 000 Kč i vy!

Ještě lepší zpráva ale nastává ve chvíli, kdy okamžitou výhru na Kole štěstí nezískáte. Díky tomu jste totiž zařazeni do hlavní měsíční hry, kde se teď hraje hned o 3x 100 000 Kč. Zároveň platí, že počet pomyslných vstupenek do slosování o hlavní výhru není nijak omezen. Čím víc tedy budete svoji Sazka kartu používat, tím větší máte šanci hlavní výhru získat.

Pokud zatím klubovou Sazka kartu nemáte, zřídí vám ji na počkání v některé z několika tisícovkách prodejních míst s terminálem Sazky. To nejbližší najdete na naší interaktivní mapě.


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články