Eurojackpot rozdává 25 Defenderů! Chcete nové auto i vy? Vyhrajte ho už dnes

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
defender
Zdroj: Mike Mareen/Shutterstock

Dosluhuje vaše stávající auto a vy nutně potřebujete nové? Nebo si jen chcete splnit sen a pravidelně usedat do vozu miliardářů? Eurojackpot má pro vás řešení. V rovnou pěti úterních losováních si můžete zahrát o jeden z 25 Defenderů za 2 200 000 Kč.

První losování přitom proběhne už dnes večer a kromě jackpotu v hodnotě 318 milionů korun si budete moct zahrát o jeden z pěti Land Roverů. Vstupenkou do hry je plný tiket Eurojackpotu včetně Extra 6. A díky tomu, že se jedná o prémii pouze pro české sázející, jsou vaše šance na výhru opravdu vysoké.

Kdy se bude hrát o 5x Land Rover Defender?

6. září 2022
13. září 2022
20. září 2022
27. září 2022
11. října 2022

Během těchto pěti losování rozdáme luxusní SUV v celkové hodnotě 55 milionů korun. Zapojte se i v případě, že své vysněné auto už máte nebo si přejete nějaké jiné. Pokud totiž Defender vyhrajete, můžete si místo auta odnést finanční ekvivalent jeho hodnoty, tedy 2 200 000 korun.

Prémiové výhry jedou!

Eurojackpot se momentálně hraje v osmnácti zemích Evropy, v České republice je to od října 2014. A naši sázející si vedle nádherných výher užívají i velké množství milionářských prémií. V létě se hrálo třeba o luxusní apartmán v Chorvatsku za 15 milionů, v zimě o apartmán v Rakousku. Ve hře už ale byl také obytňák či celá řada Land Roverů i dalších aut.

Vyhrajte Defender a stovky milionů k tomu

A jaké nejvyšší částky Češi vyhráli? Rekordní výhra v hodnotě 2,466 miliardy padla v květnu 2015 a její majitel si pro ni přijel vlakem. Druhou nejvyšší částku v hodnotě 1,4 miliardy si pak v červnu 2019 odnesl sázející díky tiketu koupenému online.

Chcete podobnou výhru ulovit i vy a odjet s ní v jednom z pěti Defenderů? V tom případě si vsaďte plný tiket včetně Extra 6 na dnešní losování. Hodně štěstí!

Autor: redakce
18+ | Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články