Eva Decastelo vyvalila na sociální síť své přednosti. Tyhle melouny připraví o řeč i vás

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
eva decastelo
Zdroj: Profimedia

Eva Decastelo je známá svým otužováním. V zimě se ale zahalovala do jednodílných plavek, a teprve horké dny ji vybídly k tomu odhalit se naplno. A nejen muži na sociální síti Instagram přišli o řeč.

Herečka ze seriálu Slunečná se na televizních obrazovkách většinou ukazuje zahalená. Na sociálních sítích je ale Eva svým pánem a jen ona může rozhodovat, co tam vloží a co už je moc.

Poslední Evina fotka vyrazila všem dech

Zatímco poslední fotografie byly většinou pracovní, ať už z natáčení seriálu Slunečná, nebo z nových projektů, na kterých Eva pracuje, tentokrát se fanoušci dočkali něčeho úplně jiného.

Eva vzala telefon a vyfotila si selfíčko od pasu nahoru. A oděná byla velmi spoře. Černá krajková podprsenka, která pravděpodobně není součástí plavek, ale patří spíš mezi spodní prádlo, odhaluje veškeré Eviny přednosti.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Eva Decastelo (@decasteloeva)

Eva snímek opatřila jednoduchým komentářem: „Vedro… #hot.“ Na Instagramu tak způsobila poprask. Za šest hodin měla přes dvanáct tisíc šest set lajků a více než tři stovky komentářů.

„Tak už vím, co jsem zapomněl nakoupit. Melouny,“ objevil se vtipný komentář pod příspěvkem. „Váš manžel je velmi šťastný muž,“ píše další fanoušek. A jiný dodává: „Vedro bude všem chlapům, co tu fotku uvidí.“

Komentáře plné superlativů

Eva tak horkému počasí, které v Česku panovalo, ještě přitopila pod kotel. Pánové hojně psali, jak jim fotka zvedla tep, praskají jim kalhoty a odcházejí se zchladit do mrazáku. Nutno přiznat, že Eva rozhodně nemá žádné lentilky pod koberce a v dekoltu má rozhodně co ukazovat. Neobdivovali Evu ale jen muži.

„Konečně zase něco hezkýho,“ ozvala se jedna z žen.

Našli se i klasičtí rýpalové, které fotka pobouřila. „Vedro… A proto máte potřebu ukazovat lidem vaše poodhalené soukromé tělesné partie? To mi nepřipadá jako řešení toho, že je vám horko,“ napsala mladá slečna k fotce.

Zdroj: Instagram
Autor: Naďa Brožová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články