Dýdžejka a exmanželka Jiřího Pomeje pózovala polonahá před fotoaparátem. Takto božsky vypadá

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
jiří pomeje
Zdroj: Profimedia

Známá česká dýdžejka a exmanželka Jiřího Pomeje Andrea válí nejen na pódiu, ale také před objektivem fotoaparátů. Nedávno nafotila dost svůdné snímky pro známý pánský magazín. My vám je teď ukážeme.

Budou to už dva roky, co podlehl rakovině známý český producent a herec Jiří Pomeje. Na světě po něm zůstala sedmiletá dcera Anna, která vyrůstá u své maminky a třetí Jirkovy manželky Andrey.

Krásná mladá dýdžejka

Za svobodna se jmenovala Šťastná a pochází ze severočeských Loun, kde vyrůstala až do svých jednadvaceti let. Poté se vydala do Prahy a uchytila se jako dýdžejka.

V roce 2013 svůj život v rámci buddhistického obřadu spojila s tehdy už dvakrát rozvedeným Jiřím Pomeje. Ten za sebou měl bezdětná manželství se dvěma v českém showbusinessu známými ženami, Michaelou Kuklovou a Ivetou Bartošovou.

Andrea byla o dost mladší než Jiří, ale věkový rozdíl nehrál žádnou roli. Devět měsíců po svatbě se jim narodila dcera Anička, a Jiří se tak ve svých devětačtyřiceti letech dočkal prvního potomka.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ANDREA POMEJE (@andreapomeje)

Trable v ráji

Zdálo se, že vše je zalité sluncem, ale Jiřího finanční problémy vedly k tomu, že začal více a více propadat alkoholu.
To se samozřejmě podepsalo nejen na jeho zdraví, ale také na vztahu s manželkou Andreou.

V době, kdy začal mít vážné zdravotní problémy, vyplulo na povrch, že s Andreou žijí odděleně.

V té době už krásná dýdžejka měla nového partnera, ale z pochopitelných důvodů rozvod odkládala na dobu, kdy bude Jiřímu lépe. To se bohužel nestalo.

Stále má co ukázat

Rakovina hrtanu nakonec vyústila až do nejhorší možné varianty a v únoru roku 2019 ve svých čtyřiapadesáti letech Jiří rakovině podlehl. Ačkoli už spolu nežili, jeho odchod Andreu zasáhl a trvalo nějakou dobu, než se z něj vzpamatovala.

Dvaatřicetiletá modrooká brunetka zraje jako víno a nedávno své fanoušky na sociálních sítích odzbrojila svůdnou fotkou, kterou nafotila pro časopis Playboy. Rozhodně má co ukazovat.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články