Dvojče Ashtona Kutchera do vínku bratrovu krásu nedostal. Neuvěříte, že tito dva jsou příbuzní

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
ashton kutcher
ashton kutcher

Možná jste to nevěděli, ale hollywoodský krasavec a bývalý partner Demi Moore Ashton Kutcher má dvojče. Sice si nejsou podobní jako vejce vejci, ale mají za sebou kruté životní zkušenosti, které mezi nimi vytvořily mnohem pevnější pouto.

Narodili se v Iowě v roce 1978 a v žilách jim koluje i trochu české krve, jelikož jsou vzdálenými příbuznými Čecha Jana Kučery. Mají ještě starší sestru Taushu.

Nemocné dětství

Dětství pro ně nebylo procházkou růžovou zahrádkou. Michaelovi totiž byla diagnostikována dětská mozková obrna. Jelikož vztah mezi dvojčaty bývá často mnohem silnější než u běžných sourozenců, Ashton bratrovo onemocnění nesl velmi těžce.

Dokonce se mu v určitých dobách nechtělo chodit domů, protože se bál dalších špatných zpráv. To nejhorší ale přišlo, když bylo chlapcům třináct let. Michaelovi totiž začalo selhávat srdce a nutně potřeboval transplantaci.

Zdroj: Profimedia

Karta se obrátila

Ashton byl tak zoufalý, že chtěl bratrovi dát své vlastní srdce, ale naštěstí se našel dárce, který Michaelovi dal šanci na nový život. Všechny tyto zdravotní komplikace pouto mezi dvojčaty ještě upevnilo a odjakživa se ve všem podporují.

Oba žijí naprosto odlišné životy. Hollywoodský hezounek si užívá slávu, zatímco jeho dvojče se drží stranou zájmu.

Za svým slavným bratrem ale nezůstal úplně pozadu. Založil totiž nadaci s názvem Reaching for the Stars, která dává naději na lepší život dětem, které trpí mozkovou obrnou a srdečními chorobami.

Pomáhá druhým

Zúročil zde své zkušenosti, pomáhá s hledáním dárců a jako řečník motivuje všechny nemocné, aby věřili v lepší zítřky.
Naštěstí dnes Michael žije naprosto normální a šťastný život a stejně tak jeho bratr Ashton.

Sourozenecké pouto, které mezi nimi je, se ještě upevnilo. Jak se říká, všechno zlé je k něčemu dobré.

Michael a Ashton letos oslavili dvaačtyřicáté narozeniny. Možná si nejsou podobní jako vejce vejci a leckdo by mohl pochybovat, že jsou dvojčata, ale společného mají mnohem víc, než lze vidět pouhým okem.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články