Draco Malfoy se ukázal se svou matkou. Jejich podoba vám vyrazí dech

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Tom Felton
Zdroj: Sam Aronov / Shutterstock.com

Malý blonďák, který nebyl divákům dvakrát sympatický. Pravděpodobně víte, o koho se jedná. Draco Malfoy, jenž se ve filmu objevoval se svými parťáky Crabem a Goylem, před nedávnem ukázal snímek se ženou, která je pro něj vším.

Tom Felton je anglický herec a zpěvák. Nejvíce se proslavil díky roli Draca Malfoye ve filmové sérii Harry Potter. Jako malý se díky rodinné známé dostal k herectví a velká role na něj dlouho nečekala. Dnes už mají všichni Toma spojeného s postavou ve filmu o čarodějnickém světě.

Neuvěřitelná podoba

Třiatřicetiletý Tom Felton se své matce neuvěřitelně podobá. Díky příspěvku na sociálních sítích je všem jasné, po kom zdědil šarm a krásu, a i když hrál ve filmu zápornou roli, fanynky by na známého herce neměly problém stát několikahodinové fronty.

Tom se před nedávnem na svém instagramovém profilu pochlubil fotografií se svou matkou. Fanoušci již sice měli v minulosti možnost ji zahlédnout, tato fotka ale jen potvrdila, po kom slavný herec zdědil skvělý vzhled.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tom Felton (@t22felton)

U příspěvku své matce popřál vše nejlepší k mezinárodnímu dni žen. Přece jen Sharon Anstey, hercova matka, byla tou, která s Tomem absolvovala konkurzy do čarodějnické ságy a vždy mu držela palce ze všech nejvíc.

Výzva od Draca Malfoye

Jako by velká popularita Tomovi nestačila. V období pandemie se doma pravděpodobně nudí a neví co by. Objevil ovšem oblíbenou sociální sít TikTok, na které měl během chvíle velký počet sledujících.

Pro své fanoušky si připravil výzvu, kterou si můžete doma vyzkoušet i vy. Úkolem je zahrát si s hercem jednu velmi známou scénu z oblíbeného filmu.

Jde o scénu z dílu Harry Potter a Kámen mudrců, kdy se studenti před vstupem do velkého sálu dozví, že do Bradavic dorazil samotný Harry Potter.

Herec však na TikToku nehrál sebe, ale Rona, který se ulíznutému blonďákovi na schodišti vysmál. Netrvalo dlouho a nespočet nadšených uživatelů sociální sítě nahrál videa, v nichž vystupují po boku herce.

Tom si některá videa oblíbil natolik, že je sdílel na svém profilu. Tím překvapil fanoušky ještě více. Kdo by si totiž nepřál objevit se na profilu tak známé filmové hvězdy?

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články