Dcera Willa Smithe: Její plány do budoucna vás překvapí. Prý by chtěla žít s mužem i ženou

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Will Smith dcera
Zdroj: Kaliva / Shutterstock.com

Will Smith se proslavil jako herec už v seriálu Fresh Prince, tu pravou pozornost si ale u médií získal až díky filmům Mizerové a Muži v černém. Jenže slavní lidé se skandálům nevyhnou, a i v jeho životě se proto objevil nejeden.

Ženy o něho jeví zájem, protože je to krasavec k pohledání. Právě jeho vztahy jsou tím, o čem média nejčastěji hovoří. Slavný herec má za sebou jeden rozvod a manželskou krizi.

Tu se mu nakonec podařilo překonat a v současné době se média zaměřují více na jeho rodinu. Skandály se nevyhýbají ani Willově dceři Willow, která s kariérou teprve začíná.

Jediná dívka, se kterou to nikdy nepokazil

Roku 1992 se Will Smith poprvé oženil. Vzal si tehdy herečku Sheree Zampino. Tentýž rok se jim narodil syn Trey. Jenže už tehdy Willovo srdce patřilo někomu jinému a není divu, že se vztah brzy rozpadl.

Roku 1995 se pár rozvedl a o dva roky později se dal Will dohromady se zpěvačkou Jadou Pinkett. S tou si šel původně domluvit randě už před lety, ale nakonec nenašel odvahu následovat své city.

S Jadou se Willovi narodily dvě děti. Tím prvním byl syn, kterého pojmenovali Jaden, po mamince. O dva roky později přišla na svět Willow, která dostala jméno po otci.

Manželství Willa s Jadou se bohužel neobešlo bez problémů. Will byl své ženě nevěrný, ale partnerskou krizi nakonec překonali a dodnes jsou spolu.

Herec se nechal slyšet, že jeho dcera Willow je jediná žena, se kterou nikdy nic nepokazil. Z dívky vyrostla nadějná herečka a zpěvačka. Především je z ní ale krásná mladá žena.

Willow Smith scaled

Willow Smith scaled

Kontroverzní plány do budoucna

Už ve svých sedmi letech si Willow zahrála ve filmu Já, legenda po boku svého otce. Později se rozhodla vyzkoušet i dabing. Namluvila postavu Glorie ve filmu Madagaskar 2: Útěk do Afriky.

Ani to ale nadějné herečce nestačilo. Přišla na to, že i ve zpěvu vyniká, a začala pracovat na své hudební kariéře. Dnes si žije na vysoké noze, k dvacátým narozeninám si pořídila bydlení v Malibu.

Její krásná postava a dlouhé nohy nejsou to jediné, co média zaujalo. Její kontroverzní prohlášení z roku 2019 obletělo celý svět. Tehdy se svěřila, že se jí líbí jak ženy, tak i muži.

To ale není všechno. Willow by prý v budoucnu ráda žila v jedné domácnosti společně s mužem i se ženou. Jak přesně si to představuje, neprozradila.

„Miluji muže i ženy stejně, a tak bych určitě chtěla jednoho muže, jednu ženu. Mám pocit, že bych s těmito dvěma lidmi mohla být polyamorní,“ řekla Willow Smith pro Teen Vogue.

Zatímco někdo bere toto její přiznání s nadsázkou, její babička podle všeho nadšená nebyla. Dokonce se nechala slyšet, že by tohle své milované vnučce nejspíš nikdy neodpustila.

Jak to skutečně bude v budoucnu, nikdo nemůže vědět. Jasné ale je, že od Willow můžeme čekat ještě velké věci jak v kariérním, tak i v osobním životě.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články