Syn Willa Smithe se mění k nepoznání. Má extravagantní účes a zlaté zuby

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
will smith
will smith

Když jste syn Willa Smitha a v prvním filmu zazáříte už ve dvanácti letech, je asi jasné, jakým směrem se váš následující život bude vyvíjet. Jaden Smith se ale rozhodl být svého štěstí strůjce.

Jaden Smith začal svou kariéru budovat už ve dvanácti letech, kdy se společně s legendárním Jakie objevil v remaku klasického snímku Karate Kid.

Jaden tehdy zazářil a z filmu se stal po celém světě hit. Jeho otec Will Smith viděl, že syn má talent, a tak se rozhodl, že bude takzvaně kout železo, dokud je žhavé, a pro Jadena vytvořil projekt Po zániku země.

Jaden zde hrál hlavní roli a Will se zde objevil v menší roli. Ale z gigantického projektu se stal absolutní propadák a slavnému herci neježe pošramotil jméno, ale už to vypadalo, že jeho syn má s kariérou utrum.

Nebyl to jediný snímek, ve kterém se společně objevili. Poprvé to bylo v roce 2006 ve filmu Štěstí na dosah.

Hudba je lepší

Kritika film Po zániku země totálně roztrhala a Jaden se rozhodl, že si dá od herectví pauzu. Začal se věnovat hudbě. V roce 2017 vydal debutovou desku Syre.

S hudbou koketoval už ve chvíli, kdy točil snímek Karate Kid. Právě k němu nazpíval společně s idolem náctiletých slečen Justinem Bieberem písničku Nevere Say Never.

Zdroj: Kathy Hutchins / Shutterstock.com

Za sebou má vydání už dvou desek a připravuje třetí. V hudbě, přesněji v rapu se prostě našel více než ve filmech.

Sice hrál v několika televizních projektech a občas se objeví i ve filmu, ale rozhodně jeho filmová kariéra není tak bohatá jako ta hudební.

Očekává se sice pokračování Karate Kid, které mělo mít premiéru už letos, ale zatím z projektu nějak sešlo.

V rodině má podporu

Will Smith svého syna v jeho práci podporuje. A je jedno, zda se jedná o filmy, nebo o hudbu. Však sám Smith je velmi dobrý zpěvák, takže v něm má Jaden určitě velký vzor. Třeba k písni ICON mu Will jako gratulaci natočil vtipnou parodii.

Kariéra rappera Jadenovi sedí víc. A s tím se pojí i vzhled. Mladý interpret rád volí extravagantní doplňky jako piercingy či různé šperky.

Tyto drobnosti mu zřejmě dodávají sebevědomí a fanynky jej za to miluji. V době uvedení právě písničky ICON se ale fanoušci jeho vzhledu spíše lekli.

Jaden překvapil ostříhaným vlasy, obarvil si je na blond a na krk si dal několik masivních zlatých řetězů. To by ale nebylo to nejhorší.

Zpěvák si nechal pozlatit zuby jako drsný rapper, ale svými pohyby v klipu připomínal spíše narušeného člověka.

Zřejmě moc nechápe, že všeho moc škodí. Zajímalo by nás, co na to říká jeho slavný taťka.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články