Dcera Waynea Gretzkyho je kráska s vnadnými křivkami. Odhodila stud a ukázala se v rouše Evině

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
wayne gretzky
Zdroj: s_bukley / Shutterstock.com

Blondýnka s dokonalými křivkami, které často ukazuje celému světu. To je dcera nejúspěšnějšího hokejisty všech dob. Koho si vybrala za partnera a čím se dnes živí?

Wayne Gretzky, žijící hokejová legenda, letos v lednu oslavil šedesáté narozeniny. Už je sice dědečkem, ale stále je právem považován za nejlepšího hokejistu všech dob.

Kanadský hokejista se narodil a vyrostl Brantfordu a jeho otec ho k vedl k hokeji od útlého dětství. Už v dětském amatérském klubu nad všemi vyčníval svým talentem a hokejovou inteligencí, pověstnou se stala jeho obliba pohybovat se za soupeřovou brankou.

Nejlepší hokejista všech dob

V roce 1979 oblékl dres Edmonton Oilers, pokořil řadu klubových rekordů a s týmem získal celkem čtyřikrát Stanleyův pohár.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Paulina Gretzky (@paulinagretzky)

V NHL odehrál dvacet sezón. Poslední zápas v roce 1999 odehrál v týmu Pittsburgh Penguins pod kapitánem Jaromírem Jágrem. Ihned byl zařazen do síně slávy a číslo jeho dresu 99 bylo vyřazeno.

Ani po skončení profesionální hokejové kariéry se od ledové plochy příliš nevzdálil. Stal se z něj totiž trenér a manažer, který se snaží svůj um předávat dále.

Krásná manželka a děti

I v soukromí byl velmi úspěšný. V roce 1987 se na basketbalovém zápasu LA Lakers potkal s herečkou Janet Jones a o rok později už se konala svatba, která byla živě vysílána.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Paulina Gretzky (@paulinagretzky)

Do manželství se narodilo celkem pět dětí, tři synové a dvě dcery. Nejstarší Paulina, která se narodila v roce 1988, se rozhodla jít ve šlépějích své matky a usiluje o kariéru herečky a zpěvačky.

Krásná blondýnka však zatím není moc úspěšná a pozornost na sebe strhává spíše extravagantními oblečky nebo téměř odhalenými fotkami na sociálních sítích.

V minulosti svou otevřeností svého tatínka trochu štvala. Od těch dob se ale hodně zklidnila. Rozhodně byste neřekli, že tato kočka s dokonalými křivkami už má děti.

Dcera je kočka

Dvaatřicetiletá matka dvou synů žije již několik let s profesionálním sportovcem. Ačkoliv by kdekdo čekal, že jejím vyvoleným bude hokejista, nevybírala na lední ploše, ale na greenu.

Jejím partnerem je současný nejlepší golfista světa Dustin Johnson, který si svou partnerku nemůže vynachválit. Svatba se sice ještě nekonala, ale láska mezi nimi jen květe a zásnubní prsten Paulina nosí už od roku 2013.

Nechme se tedy překvapit, zda někdy uvidíme hokejovou legendu vést dceru k oltáři.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články