Dcera LeBrona Jamese je okouzlující mladá dáma. Se svým postojem nejspíš brzy vyrazí na přehlídková mola

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
LeBron James
Zdroj: Profimedia

LeBron James je profesionální americký basketbalista, který si od svých fanoušků právem získal přezdívku King James. Tento čtyřnásobný vítěz finále NBA si získal v zápasech hned několik ocenění za nejužitečnějšího hráče. Kromě skvělého sportovce je ale také vzorným a milujícím otcem, který by se pro své děti rozkrájel.

LeBron James se narodil šestnáctileté dívce, jejíž partner byl ve vězení a nikdy se o svého syna nezajímal. Možná právě to, že on sám neměl nejšťastnější dětství, z něho dnes dělá otce roku.

King James má tři děti. LeBrona narozeného v roce 2004, Bryce z roku 2007 a nejmladší dceru Zhuri, která přišla na svět v roce 2014.

Na všechny děti je basketbalista hrdý, nedávno se o fotografii se svou dcerou dokonce podělil s fanoušky na Instagramu.

Sbírá jedno ocenění za druhým

Pro fanoušky basketbalu je King James skutečnou legendou. Od počátku jeho kariéry totiž snad neexistuje rok, kdy by nezískal alespoň jedno sportovní ocenění.

V roce 2004 vše začalo oceněním za nováčka roku v NBA. Poté byl hned osmkrát označen za hráče zápasu, třikrát za nejužitečnějšího hráče zápasu, dopomohl svému týmu i k několika medailím.

Jeho schopnosti ho dokonce několikrát dovedly ke srovnání se slavným hráčem basketbalu Michaelem Jordanem, který je v tomto sportu snad nejslavnějším hráčem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený LeBron James (@kingjames)


James má mimo jiné podepsány kontrakty s mnoha známými firmami, mezi které patří například i Nike a Sprite, vydělává si tedy opravdu velké peníze.

Je ale třeba říci, že své rodině dává maximum nejen po finanční, ale i po citové stránce. Dává všem třem dětem vše, co potřebují.

Rodina je pro něho podle několika rozhovorů pro zahraniční média na prvním místě. I když svou basketbalovou kariéru miluje, jeho děti jsou vysoko nad ní.

Instagramoví fanoušci ho milují

Jako mnohé celebrity i King James má svůj profil na sociálních sítích, kde sdílí informace ze svého kariérního i osobního života se všemi, kteří se o něho zajímají.

Pomocí Instagramu vyjadřuje díky za podporu, protože si dobře uvědomuje, že jeho kariéra je z velké části založena na tom, jak moc ho lidé podporují.

Nedávno se mimo jiné pochlubil fotografií se svou dcerou, ze které roste krásná mladá dáma. Stejně tak, jako podporují fanoušci přímo basketbalistu, podporují v životě i Zhuri.

Všichni se shodují na tom, že dívka roste do krásy, a doufají, že bude v některých ohledech šikovná po otci. On sám je na ni hrdý, stejně jako na své dva syny.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články