Dcera legendárního basketbalisty Michaela Jordana ukázala výstřih a vysportované tělo. Budete zírat, jak skvěle vypadá

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Michael Jordan
Zdroj: Profimedia

Děti známých osobností se poslední dobou na sociálních sítích neukazují. Jejich rodiče se většinou snaží o zachování anonymity a chtějí pro své děti jen to nejlepší dětství. Když už pak jsou dospělé, mohou se rozhodnout sami. Stejně tak jako dcera nejznámějšího basketbalisty, která si sociální sítě doslova užívá.

Michael Jordan je bývalý americký profesionální basketbalista. Je považován za jednoho z nejlepších basketbalistů všech dob.

V minulosti se na malou chvíli přesunul k profesionálnímu baseballu, kde dvě léta nastupoval za tým v Chicagu. Je otcem pěti dětí.

Život na sociálních sítích

Jasmine Jordan, nejstarší dcera legendy NBA a Chicago Bulls Michaela Jordana, vypadá na svém instagramovém příspěvku doopravdy nádherně. Jasmine letos oslaví své devětadvacáté narozeniny.

Dcera basketbalisty je už také matkou. Se svým snoubencem Rakeem Christmasem v květnu 2019 přivítala na svět syna, který má stejné jméno jako jeho otec. Michael Jordan se díky vnukovi stal poprvé dědečkem.

Jasmine velice často přidává fotky sebe samotné, na kterých ukazuje nejrůznější kousky ze svého šatníku. Ke konci roku přidala fotografii, na které ukázala výstřih a copánky, jež dceři slavného basketbalisty velice sluší.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jasmine M. Jordan (@mickijae)

Při oslavě narozenin syna Rakeema se také pochlubila fotografií, u které se radovala se synem v náručí. „Toto jsou ty správné narozeniny,“ dodala.

Dcera známé osobnosti

V jednom z rozhovorů Jasmine řekla, že v dětství nevěděla o otcově slávě. „Myslím, že mi bylo asi deset nebo jedenáct let, když jsem zadala jméno svého otce do internetového vyhledávače a snažila se pochopit, proč ho každý miluje. Po přečtení článků jsem to pochopila.“

Později také dodala, že své rodiče miluje nadevše. Prý se vždy snažili o to, aby jejich děti nebyli ovlivněni slávou a děti je vnímali naprosto normálně.

„Vždy jsem věděla, že je můj otec soutěživý. S námi ale soutěžil například v sudoku, nebo když jsme skládali puzzle. Ale vidět jeho soutěživost při hraní basketbalu je neuvěřitelné,“ Jasmine odtajnila střípky z dětství.

Když se na svět dostalo, kolik má doma jedna z pěti dětí slavného basketbalisty párů bot značky Jordan, všem fanouškům spadla čelist. Jasmine jich má doma přes sto párů, které neustále obměňuje.

Jasmine aktuálně pracuje pro značku Nike Jordan a pracuje s atlety, kteří jsou v týmu jejího otce.

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články