Michael Douglas se stal hrdým dědou. Pochlubil se fotografií, která rozněžní i vás

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
michael douglas
Zdroj: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com

Hvězda filmu Wall Street nebo Válka Roseových a manžel jedné z nejkrásnějších hereček Catherine Zeta-Jones je už měsíc dvojnásobným dědečkem. Podívejte se, jak mu to sluší se sotva měsíčním vnoučkem Ryderem.

Oscarový herec a hollywoodský krasavec Michael Douglas letos oslaví už sedmasedmdesáté narozeniny a rozhodně se nechystá do hereckého důchodu.

Pyšný otec i dědeček

Ačkoliv má na kontě řadu významných ocenění, momentálně jsou pro něj těmi největšími radostmi jeho děti a vnoučata. Nedávno se totiž stal dvojnásobným dědečkem.

Nejstarší syn Cameron, kterého má z manželství Dianou Luker, má s manželkou Vivien už dvě krásné děti. Mladšímu chlapci Ryderovi je sotva měsíc a pyšný dědeček měl konečně možnost si ho pochovat.

Za šediny se nestydí

Roli prarodiče si Michael velmi užívá a rozhodně mu nevadí, že už jeho tvář zdobí vrásky a vlasy mají šedivou barvu. Na charismatu mu to totiž vůbec neubralo a s miminkem v náručí mu to moc sluší.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Michael Douglas (@michaelkirkdouglas)

V této roli ale rozhodně není nováčkem. Cameron z něj poprvé udělal dědečka už v roce 2017, kdy s manželkou přivítali na svět dcerku se jménem Lua Izzy. Druhé jméno jí rodiče vybrali podle přezdívky, pod kterou celý svět znal Michaelova otce Kirka.

Na svého nejstaršího syna a jeho krásnou rodinu je herec velmi pyšný. Není to totiž tak dávno, kdy Cameron bojoval se závislostí na heroinu, a za distribuci drog si dokonce pár let pobyl ve vězení.

Problémový syn se dal dohromady

Důvodem k tomuto přešlapu byly psychické problémy a také nezvládnutá sláva poté, co se s otcem a dědečkem objevil ve filmu Tak to chodí. Prosadit se v tak silné rodinné konkurenci rozhodně nebylo lehké.

Po návratu z vězení začal znovu, s instruktorkou jógy se rozhodl založit rodinu a ze slavného herce udělat dědečka. Rozhodně mu tím udělal velkou radost, protože o něj měl opravdu velkou starost.

Rodina je pro něj vše

Kromě Camerona má Michael ještě další dva potomky, ale o poznání mladší. S třetí manželkou Catherine Zeta-Jones vychovává dvacetiletého syna Dylana Michaela a sedmnáctiletou dceru Carys Zetu.

Rodina je pro slavného herce velmi důležitá a často všem jejím členům vyznává lásku i skrze sociální sítě. Uvidíme, kdy se jeho rodina znovu rozroste.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články