Dcera Kevina Costnera: V herectví mu konkuruje, její svět je ale spíše hudba

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Kevin Costner
Zdroj: Lucky Team Studio / Shutterstock.com

Kevin Costner se pyšní titulem zpěváka, herce, producenta a režiséra. Mimo jiné má také sedm dětí, které pro něho vždy byly na prvním místě. Jeho dcera Lili mu dělá poměrně slušnou konkurenci.

Jeho nejslavnější rolí byl Frank Farmer ve filmu Osobní strážce. Dalo by se říci, že této činnosti se věnuje i v osobním životě. Na rodinu totiž Costner nedá dopustit. Kdyby někdo chtěl jeho dětem jakkoli ublížit, musel by si to pak vyříkávat s ním.

Zahrál si také ve filmech Krajina střelců, Muž z oceli nebo 3 dny na zabití. Posledním filmem, který ho proslavil v nedávných letech, byl snímek Velká hra z roku 2017, kde si zahrál roli Larryho Blooma.

Nadaný ve všech směrech

Už jako mladý měl Costner talent snad na všechny koníčky na světě. Bavila ho hudba, herectví, psal básně a hrál basketbal. Na škole sice vystudoval marketing, ale později se rozhodl, že si půjde za svým snem a prorazí do showbyznysu.

Prvních pár let v Hollywoodu se mu příliš nedařilo. Přivydělával si jako rybář a hledal štěstí na menších konkurzech. Postupem času se mu povedlo vypracovat se na jednoho z nejslavnějších herců.

Tehdy byl poprvé ženatý a s manželkou se staral o tři děti. Po rozpadu manželství se mu narodil syn. Později se svou druhou ženou měl ještě další tři děti.

Lily Costner

Zdroj: Kathy Hutchins / Shutterstock.com

Zdálo by se, že starost o sedm potomků vysaje z herce veškerou energii. On se ale naopak rozhodl, že udělá maximum, aby na něho byly jeho děti hrdé. Zvládl se starat o rodinu a zároveň se věnovat kariéře.

Jeho talent na zpěv i herectví po něm zdědila i jeho dcera Lily. Stejně jako tatínek je totiž nadaná ve všech směrech.

Miss Golden Globe s vlastní kapelou

Lily si zahrála v několika filmech vedlejší a menší role. Mnohem lépe se cítí na pódiu jako zpěvačka. S kapelou Modern West pravidelně vystupují a občas je doprovodí i sám Kevin.

I když se médiím Lily snaží spíše vyhýbat, jako dceři slavného herce a skvělé umělkyni se jí to příliš nedaří, takže se občas objeví na nějaké té fotografii v novinách. Nemá se ale za co stydět.

Její krásu dokazuje kromě obdivu fanoušků také to, že se v roce 2004 stala Miss Golden Globe. V mnohém se má sice od otce ještě co učit, na druhou stranu mu v některých ohledech už teď krade pozornost.

Pokud se Lily bude v hereckém a hudebním talentu ještě zdokonalovat, bude na ni moci být herec opravdu pyšný.

Kromě Lily se herectví věnuje i Kevinova nejstarší dcera, která po vzoru svého otce dobývá Hollywood. Costner je ale stejně hrdý na všechny své děti a nikdy by žádné nepovyšoval nad ostatní.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články