Andy García si zahraje v seriálu se svou dcerou. Půvabná herečka nepodědila jen otcův talent

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Andy Garcia
Zdroj: Tinseltown / Shutterstock.com

Známý filmový mafián a gangster Andy García je ve skutečném životě mírumilovný člověk, který si velmi pečlivě střeží své soukromí. Do světa showbyznysu se vydala i jeho druhá dcera Daniella. Potkali už se na jednom place?

Andy García se narodil v roce 1956 na Kubě do rodiny učitelky angličtiny a farmáře s avokády. Když mu bylo pět let, rodina se odstěhovala na Floridu.

Sport vyměnil za dráhu umělce

Během studia střední školy se věnoval sportu. Závodně hrál basketbal, ale poté, co prodělal mononukleózu, s ním musel skončit. Začal místo toho chodit do dramatického kroužku.

S herectvím pokračoval i během studia na vysoké škole a poté se postupně přesouval do Hollywoodu. Začínal menšími rolemi, objevil se například v jedné epizodě seriálu To je vražda, napsala.

První větší role přišla v roce 1987 v gansterce Neúplatní, kde se objevil po boku Seana Conneryho, Kevina Costnera a Roberta de Nira.

Mafiáni mu vždycky skvěle šli

Další známá a dnes už v podstatě kultovní gangsterka Kmotr III, kde ztvárnil v roce 1990 postavu Vincenta Manciniho, mu vynesla nominaci na Oscara i Zlatý glóbus.

Sympatický herec byl v té době už dávno ženatý a s manželkou Marivi vychovával tři dcery. Syn se jim narodil až po přelomu tisíciletí v roce 2002.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Andy Garcia (@andygarcia)

Mezi další významné filmy, kde se Andy objevil, patří například Když muž miluje ženu, všechny tři díly Dannyho parťáků nebo drama Pašerák.

Se svým kubánským původem byl většinou předurčen pro role nemilosrdných mafiánů, ačkoliv ve společnosti působí velmi klidně a přísně si střeží své soukromí.

Dcera se vydala v jeho šlépějích

Před kamerou už se potkal také se svou druhorozenou dcerou Daniellou, která po otci zdědila vzhled a také talent.

Na letošní rok má Daniella naplánovanou veselku, ale s partnerem Stephanem Borrellem se v úzkém rodinném kruhu vzali už loni během karantény.

V šatech vypůjčených od své matky si Daniella užila krásný večer a těší se na velkou akci v příštím roce. „Jsme oba vděční, že jsme zdraví, v bezpečí a máme možnost oslavit naši lásku v tomto obtížném čase. Chybí nám Borrellova rodina, ale užili jsme si krásný večer s tím, že se obě naše rodiny potkají v příštím roce,“ řekla pro Vogue.

V připravovaném seriálu televizní stanice ABC s názvem Rebel si zahraje mladou těhotnou ženu s komplikacemi. Jednu z rolí má v seriálu také zanedlouho pětašedesátiletý Andy. Uvidíme, jak jim to společně před kamerou půjde.

Zdroj: csfd.cz, en.wikipedia.org, variety.com
Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články