Dcera Karla Poborského zvedá těžké váhy. Do potyčky s ní byste rozhodně přijít nechtěli

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Karel Poborský
Zdroj: Profimedia

Pokud máte dítě, tak chcete, aby o něj bylo co nejlépe postaráno. Bezpečí vašeho potomka je to nejdůležitější, pokud se ovšem v přítomnosti dítěte nemusíte bát o bezpečí svoje. Podívejte se, jakou silačku má doma známý český fotbalista.

Karel Poborský je bývalý profesionální fotbalový záložník a reprezentant České republiky. Byl známý díky své technické vyspělosti a rychlosti. V současné době je podnikatel a fotbalový funkcionář.

Dcera silák

Karel Poborský je ženatý, s manželkou Marcelou mají syna Patricka a dceru Kláru. V roce 2013 si však našel partnerku, kvůli které se od rodiny odstěhoval z Hluboké nad Vltavou do víru velkoměsta Prahy.

Dcera Klára letos oslaví čtyřiadvacáté narozeniny. Na svůj věk už toho má za sebou dost, především ve sportovní kariéře. Klára se věnuje silovému trojboji a žádná činka pro ni není těžká. Jistou věcí je, že by zvedla i vás.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Klára Poborská ? (@clareee_p)

Klára se na svém instagramovém profilu chlubí nejrůznějšími fotkami, které byly pořízeny při zvedání těžkého závaží. Nikdo by do této drobounké dívky neřekl, co všechno je schopna unést a také to, jakou změnou prošla.

Kila dolů, svaly nahoru

Klára také sdílí na sociálních sítích své úspěchy. Jedním z úspěchů je změna, kterou před nedávnem prošla. Za neuvěřitelnou dobu dvanáct týdnů se zvládla bravurně postarat o své tělo a musíme uznat, že vypadá skvěle.

Otec Karel musí být na dceru pyšný. Musí si však dávat pozor, aby s ní nepřišel do maléru. Je totiž jasné, že Klára by díky svým svalům ze železa přeprala svého otce raz dva.

Klára se aktuálně chystá na letošní sezónu. Po proměně těla to bude pro mladou dívku brnkačka.

Karel Poborský v minulosti například podepsal svůj dres a věnoval ho do charitativní aukce. Na konci aukce se zaradoval, protože dres s číslem osm se vydražil za neuvěřitelnou částku šedesát osm tisíc korun.

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články