Dcera jednoho z nejmenších herců Dannyho DeVita má oči jako panenka. Její magický pohled vás pošle do jiné dimenze

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Danny Devito
Zdroj: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com

Dcera Dannyho DeVita svého otce přerostla, ale zatím pouze co se výšky týče. Ve světě filmu na své pozici pracuje a našlápnuto má dobře. Vystudovala prestižní univerzitu, dobyla divadelní svět a v tom filmovém se začíná prosazovat. Co vše po otci zdědila?

Danny DeVito se svými sto čtyřiceti sedmi centimetry rozhodně není žádným velikánem, ale co se herecké profese týče, tam ho ani malý vzrůst nezastavil. Právem patří mezi hollywoodskou špičku.

Láska na první pohled

Ještě předtím, než se z něj stal slavný herec, se bezhlavě zamiloval do mladé herečky Rhey Perlman. V roce 1971 se přišla podívat na vystoupení svého kamaráda a shodou okolností s ním vystupoval i Danny.

Pár se dal okamžitě dohromady a po čtrnácti dnech už spolu bydleli. Danny se postupně začal prosazovat ve světě filmu. V roce 1982 se z nich stali manželé.

O rok později se jim narodila první dcera Lucy. Nezůstala jedináčkem a rodiče jí později nadělili ještě sestřičku i bratříčka.

Přátelé na celý život

Manželé se několikrát objevili před kamerou spolu. Na nepříliš vzorné rodiče si zahráli například ve snímku Matilda. Ve skutečnosti ale svým dětem dávali velmi dobrý příklad.

Ačkoliv dnes už nejsou spolu, nikdy se nerozvedli a oba tvrdí, že se z nich po odloučení stali ještě lepší přátelé, než kdy byli během společného života.

Zdroj: lev radin / Shutterstock.com

Nejstarší dcera Lucy se dokonce rozhodla jít v jejich šlépějích. Vystudovala divadlo na prestižní Brown University. Poté se přesunula do Seattlu, kde v roli Anny Frankové rozjížděla svou divadelní kariéru.

Lucy má dobře našlápnuto

Postupně se propracovala i k filmu a zatím se objevuje spíše v menších rolích a televizních filmech. Před kamerou už se ale potkala i se svým otcem, a to v roce 2016 v komedii s názvem The Comedian.

Lucy má sedmatřicet let a kromě profesního žije i spokojený soukromý život. Provdala se, ale jméno DeVito si ponechala. Svého slavného tatínka sice přerostla jen o pár centimetrů, i tak je z ní ale pořádná kočka.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články