Dcera Davida Matáska je blondýna s nevšedním vzhledem. Ukážeme vám, jak vypadá

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
David Matasek
Zdroj: Profimedia

Český herec a hudebník David Matásek se za svůj život stihl čtyřikrát oženit a zplodit čtyři děti. Na svou nejstarší dceru Lindu je právem hrdý, a to jak ve sféře pracovní, tak soukromé. Úspěšná blondýnka z něj před dvěma lety udělala dědečka.

David Matásek se narodil v roce 1963 v Praze a dětství prožil na Žižkově. Jeho otec byl známý scénograf Petr Matásek a matka grafička. Vystudoval konzervatoř, kterou absolvoval v roce 1984.

Básníci ho proslavili

Jeho vůbec první rolí se stala postava Kendyho ve filmu Jak svět přichází o básníky s Pavlem Křížem v hlavní roli. Poté si v průběhu let zahrál ještě ve čtyřech pokračováních.

Koncem osmdesátých let se začal angažovat i na poli hudebním. S Danielem Landou se stali nejvýraznějšími osobami skupiny Orlík s image skinheadů. Po pár letech se ale kapela rozpadla.

Divadlo, film i seriály

V devadesátých letech působil v Národním divadle, kam se po několika letech v jiných angažmá v roce 2002 vrátil. Pamatovat si ho můžete i z různých seriálů jako Letiště, Přešlapy a novějšího Poldy.

V soukromí se stihl už čtyřikrát oženit a zplodit čtyři děti. První dceru Lindu má z druhého manželství s novinářkou a dramaturgyní Simonou Matáskovou.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Linda Matásková (@lindamataskova)

Ta má jako kreativní producentka na svém kontě řadu úspěšných show, mezi které patří Vyvolení, Česko Slovensko má talent, StarDance, nebo Show Jana Krause.

Se třetí manželkou Kateřinou má David dceru Marii a syna Benjamina. Posledního potomka se dočkal ve svých třiapadesáti letech s čtvrtou manželkou Evou.

Pyšný na dceru a vnučku

Se svou prvorozenou dcerou Lindou, která zdědila půvab po mamince, má oblíbený herec krásný vztah. Může na ni být řádně pyšný, protože se podílí na výrobě úspěšné Show Jana Krause.

Dva roky poté, co se stal čtyřnásobným tatínkem, z něj právě Linda udělala dědečka. Dnes má David už dvouletou vnučku Sofii.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články