David Beckham prosí své fanoušky o mrkev. Až zjistíte, co ho k tomu vedlo, tak se z plna hrdla zasmějete

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
david beckham
david beckham

Jméno David Beckham je legendární. Fotbalový záložník z Anglie se proslavil i jako kapitán fotbalového týmu, v jehož pozici odehrál celkem padesát osm zápasů. Fotbaloví nadšenci jistě ocení jeho internetovou komunikaci s fanoušky, která je na Instagramu poměrně pravidelná.

Poslední zápas své kariéry Beckham odehrál 18. května 2013 na domácím stadionu. Do té doby se dvakrát umístil na druhém místě jako fotbalista roku. V roce 2004 byl nejvyhledávanější sportovní osobností na vyhledávači Google.

O Beckhama se týmy rvaly, proto byla jeho přestupní cena z jednoho klubu do druhého neuvěřitelná. Když přestupoval z Manchester United do Real Madrid, stálo to celkem 37 500 000 eur.

Ani po ukončení kariéry na fanoušky nezapomíná

Beckham se po ukončení své fotbalové kariéry rozhodně nemá špatně. Užívá si života se svou rodinou a čtyřmi dětmi, není to ale tak, že by se z něho stal nafoukanec, který zanevřel na své fanoušky.

Naopak si fotbalista dobře uvědomuje, že velkou kariéru udělal z části díky podpoře lidí, a snaží se na ně proto denně myslet.

Na svém Instagramu pravidelně zveřejňuje příspěvky ze svého života, chlubí se novými zážitky a svým fanouškům poskytuje informace o tom, jak se má a co dělá.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený David Beckham (@davidbeckham)

Zatímco muži ocení spíše fotbalové zážitky a fotografie z jeho kariéry, ženy se mají na Davidově Instagramu také na co koukat. Vysportované tělo a pohledná tvář totiž zaujme snad každého.

David Beckham sdílí také vtipná videa ze svých oblíbených seriálů, jako jsou například Přátelé. Legraci si umí udělat i sám ze sebe, jak nedávno dokázal.

Od soba je téměř k nerozeznání

V období Vánoc Beckham dokázal, že legrace musí být. Na sociální síti se pochlubil fotografií, na které jeho obličej zakrývá rouška s motivem soba. V komentáři prosí fanoušky, aby mu nezapomněli přinést mrkev.

Dokazuje tím nejen to, že si dokáže udělat legraci sám ze sebe, ale i fakt, že koronavirovou situaci řeší s nadhledem, a když už musí ven, chrání ho vtipná rouška.

Fanoušci samozřejmě jeho humor oceňují a v komentářích ho obdivují. I v roušce, která zakrývá polovinu jeho obličeje, a s čepicí na hlavě, mu to totiž jako vždy neuvěřitelně sluší.

Beckham rozhodně nemá v plánu na své fanoušky zapomenout a dál se svěřuje s fotografiemi ze svého života. Je vděčný za všechno, co pro něho davy nadšených jásajících lidí udělaly, a i po ukončení kariéry jim jejich podporu oplácí.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články