Dana Morávková si vyjela na výlet po boku tohohle krasavce. Ukážeme vám, jak vypadá

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Dana Moravkova
Zdroj: Profimedia

„Uchození, zmoklí, ale šťastní! Berlín 2021,“ napsala Dana Morávková k fotografii z výletu do Berlína. Na ní se šťastně usmívá a ruku má přehozenou přes rameno vysokého, světlovlasého, pohledného mladíka, se kterým si výlet užívala.

Herečka, choreografka a moderátorka Dana Morávková nedávno zveřejnila na svém instagramovém profilu fotografie z výletu do Berlína.

S kým jela na výlet?

Na výletě nebyla však se svým manželem, ale s pohledným mladíkem, se kterým je, podle svých slov, šťastná. Že by seriálová Andrea z Velmi křehkých vztahů a Zdena z Ordinace v růžové zahradě měla nového kolouška?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dana Morávková (@danamoravkovaofficial)

Ale kdepak! Na výlet vyrazila se svým synem Petrem Maláskem, kterého má se svým dlouholetým manželem, klavíristou a skladatelem Petrem Maláskem.

S manželem tvoří zamilovaný pár

S Petrem jsou manželé již 25 let a zamilovanější manželský pár českého showbyznysu byste hledali jen stěží. Takže nějaké výlety s novým partnerem určitě jen tak nehrozí.

Nedávno se v pořadu 7 pádů Honzy Dědka, kam byli spolu pozvaní jako hosté, rozpovídali o tom, jak se poznali, a celý jejich příběh je jako z pohádky.

Láska na první pohled

Poznali se totiž v divadle při spolupráci na muzikálu Kabaret v Divadle Na zábradlí a od té doby jsou nerozlučný pár.

„Poprvé jsme se potkali ve studiu při natáčení hudby a od toho dne jsme byli spolu, a ještě jsme se nerozešli,“ zavzpomínal Petr v talk show na osudové setkání.

„Po natáčení hudby v tom studiu jsme šli celý soubor do takové čtyřky hospody, jmenovala se Pohádka. Zůstali jsme sami dva u stolu a povídali si. To povídání skončilo až v půl druhé ráno před domem mojí mámy. A druhý den, když jsme se potkali v divadle, mě Petr požádal o ruku,“ doplnila Dana tento příběh lásky na první pohled.

Jejich společnému synu Petrovi je dnes přes dvacet let, tedy je z něj už dospělý chlap.

Zdroj: Instagram

Autor: Pavlína Hálová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články