Bývalka Richarda Krajča vypadá stále perfektně. Uznejte, že to pořád stojí za to

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
Richard Krajco
Zdroj: Profimedia

Od dob, kdy éterická česká zpěvačka s výbornou francouzštinou nazpívala svůj největší hit, uplynulo už téměř dvacet let. Vypadá to, že si kdysi namíchala elixír mládí.

Česká zpěvačka Iva Frühlingová pochází ze severočeského města Litvínov, kde se narodila v roce 1982. Rodiče sice nebyli povoláním umělci, ale tvůrčí činnosti se věnovali ve svém volném čase.

Zamilovala si Francii

Její dědeček pocházel z Francie. Iva si tuto zemi díky jeho vyprávění zamilovala. Ve čtrnácti letech se tam vydala jako modelka, když uspěla na konkurzu francouzské modelingové agentury.

V šestnácti letech se stala členkou kapely Turn Over, a když se její demonahrávka dostala do rukou francouzský producentů, stala se z ní profesionální zpěvačka.

Podepsala smlouvu a ve dvaceti letech jí vyšel hit Où Tu Veux Quand Tu Veux, který se stal hitem v Česku i v zahraničí, stejně jako její první deska s názvem Litvínov.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ?F (@iva_fruhlingova)

V Česku se z ní stala hvězda

Album posbíralo ceny ve Francii. V Česku se proslavilo díky filmu Román pro ženy, kde zazněly některé písně.

Poté se pustila do tvůrčí práce s oblíbenou kapelou Kryštof. Seznámila se s frontmanem Richardem Krajčem, který se později stal jejím manželem, ovšem svazek moc dlouho nevydržel. Půl roku po svatbě se rozvedli.

S Mekym Žbirkou v roce 2005 nazpívala titulní píseň k populárnímu seriálu televize Nova Ordinace v růžové zahradě.

I jako maminka vypadá skvěle

Později se vydala na dráhu spisovatelky a v roce 2009 vydala knihu Příběhy modelek, která sklidila velký úspěch. Následovala povídková kniha Příběhy ze showbyznysu.

Podruhé se vdala v roce 2017 a s manželem Honzou mají pětiletého syna Adama. Ve svých osmatřiceti letech vypadá půvabná zpěvačka pořád stejně jako na začátku kariéry.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články