Bývalá moderátorka Peříčka se ukázala jako rošťanda v bílé košilce. Podívejte se, jak jí to sluší

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
Zuzana Belohorcova
Zdroj: Profimedia

Zuzana Belohorcová, kterou si všichni pamatují coby svůdnou moderátorku erotického pořadu Peříčko, ukázala na Instagramu, jak jí to dřív slušelo v bílé košilce. Na fotografii je se svou maminkou, jejíž krásu nepochybně podědila.

Tak jako se moderátorka a herečka Zuzana Belohorcová před pár dny na Instagramu pochlubila svým „mini me“, pochlubila se také tím, jakým „mini me“ byla ona sama vedle své krásné maminky.

Její mini

Nedávno Zuzana zveřejnila na Instagramu fotografii se svou jedenáctiletou rozkošnou dcerkou Salmou, se kterou si nedávno střihla duet ve slovenské verzi pořadu Tvoje tvář má známý hlas.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Zuzana Belohorcova (@zuzanabelohorcova)

Pod fotografii napsala „Mini me. Všestranná, šikovná, energická, vždy usměvavá, laskavá a srdečná. To je ve zkratce Naše Salminka. Moje malá kopie.“

Zuzka jako malá rošťanda

A dnes zveřejnila černobílou fotografii zase ze svého dětství, kde má na sobě bílou košilku a sama se na ní označuje za rošťandu.

V náručí ji zase drží její maminka a nikdo nemůže pochybovat o tom, že Zuzana je její malou kopií.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Zuzana Belohorcova (@zuzanabelohorcova)

Když se totiž na fotografii podíváte, nevíte, jestli ta krásná blonďatá kudrnatá žena je její máma, nebo Zuzka sama.

Svou maminku moc miluje

Pro Zuzanu je její maminka Věrka naprosto vším a chlubí se jí, kde se jen dá. Nejenže je skvělou babičkou a kuchařkou, ale ještě ve svých sedmdesáti letech dokáže zvednout nohu až k hlavě. To by jí mohla závidět kdejaká dvacátnice.

„Moje super žena. Žena s velkým Ž, ta nejlepší maminka, super grandma, vynikající kuchařka a mega ohebná a ve stále super kondičce, jako zamlada,“ pochlubila se Zuzka fanouškům svou maminkou.

Zdroj: Instagram
Autor: Pavlína Hálová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články