Bratr Saši Rašilova má identický vzhled. Takto vypadá

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Sasa Rasilov
Zdroj: Profimedia

Bratři, jak se patří, byli odjakživa Saša a Václav Rašilovovi. Kromě toho, že se občas společně objeví před kamerou, na sebe nedají dopustit ani v soukromí. Bydlí společně v rodném domě a takové soužití si nemůžou vynachválit.

Pocházejí ze slavného uměleckého rodu. Jako herec se živil už Sašův a Václavův dědeček Saša Rašilov nejstarší. Otec byl kameraman.

Dva malí raubíři

Václav se narodil 14. února roku 1976 v Praze a vyrůstal společně se starším bratrem Sašou, který je dnes také známým hercem. Dětství si dost užívali a jejich hrátky občas končily na pohotovosti.

Stejně jako o čtyři roky starší bratr Saša se Václav vydal za studiem na pražskou konzervatoř a později na DAMU, kde absolvoval obor alternativní divadlo.

Film a divadlo jako rodinná tradice

Premiéru před kamerou měl ale už dávno předtím, než začal herectví studovat. Když mu byly čtyři roky, společně s bratrem se objevili ve snímku Doktor z vejminku.

Objevil se také v menší roli v Životě na zámku. Do povědomí diváků se více zapsal v roce 2004 díky seriálu Místo nahoře. Poté se objevil také v Ulici nebo Proč bychom se netopili.

Sasa Rasilov bratr

Zdroj: Profimedia

Často se objevuje také v různých televizních filmech a současně s tím pracuje na své divadelní kariéře. Vidět je například v Divadle Bez zábradlí, Divadle Aqualung nebo divadelním spolku Jedl.

S bratrem vychází velmi dobře

Kromě toho pracuje také v dabingu a od letošního února zapůjčil svůj hlas skřítkovi Filípkovi v pořadu pro děti Kouzelná školka. S bratrem se poměrně nedávno potkali v seriálu z lékařského prostředí Modrý kód.

S manželkou Renátou doma vychovává čtyři syny. Ve volném čase rád hraje na bicí nebo klavír. S bratrem Sašou je pojí nejen výrazný herecký talent, ale také velká podoba. Tmavé kudrnaté vlasy a jiskru v očích mají totožnou.

Vycházejí spolu velmi dobře, a dokonce bydlí v jednom domě na Zbraslavi, kde vyrůstali. Společně s nimi tam ještě bydlí maminka a o čtrnáct let starší sestra. Rodinné soužití jim vyhovuje a jsou si kdykoliv nápomocní.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články