Brankář NHL Petr Mrázek má doma tuhle blonďatou kočku. Podívejte se na její výstavní dekolt

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Petr Mrazek
Zdroj: Profimedia

Svět je malý a o tomto rčení něco ví také hokejový brankář Petr Mrázek a beach volejbalistka Sára Olivová. Nedali se totiž dohromady v Česku, ale v zahraničí, kde se potkali úplnou náhodou.

V zámořské nejvyšší hokejové lize NHL se to českými jmény jenom hemží a výjimkou není ani tým Carolina Hurricanes, kde střeží branku ostravský rodák Petr Mrázek.

Brzy frnknul za oceán

Narodil se na svátek sv. Valentýna v roce 1992 v hlavním městě Moravskoslezského kraje a do NHL byl draftován ve svých jednadvaceti letech.

Prošel týmy Detroit Red Wings nebo Philadelphia Flyers, ale poslední tři sezony obléká dres Carolina Hurricanes. V juniorském reprezentačním výběru získal na mistrovství světa v roce 2012 bronzovou medaili.

Sportovkyni má také doma

Daří se mu i v soukromí, už několik let mu doma dělá společnost krásná partnerka Sára Olivová. I ona je sportovkyně, v Česku hraje na vrcholové úrovni beach volejbal.

Oba sice pochází z Ostravy, ale potkali se v USA. Sára se tam odstěhovala s maminkou v patnácti letech, má dokonce dvojí občanství. V USA vystudovala střední a později také vysokou školu se zaměřením na fyziologii a anatomii.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Sara Olivova (@czechmeoutt)

Sářina maminka je kondiční trenérka. Právě ji kdysi vyhledal Petr. Díky ní se vlastně mladý sportovní pár seznámil.

Kariéru úspěšně skloubili se soukromím

Ačkoliv se zdá, že může být komplikované skloubit dohromady dvě sportovní kariéry, u tohoto páru je to přesně naopak. Každý má svou sezonu v jiném období, a proto se můžou navzájem podporovat.

Sára Petrovi dělá celou zimu společnost v zámoří, a naopak přes léto s ní Petr létá do Česka a fandí své partnerce při zápasech.

Aby taky ne, když to Sáře neskutečně sluší nejen na hřišti, ale i doma před zrcadlem nebo u plotny. Zdravá kvalitní domácí strava je pro tyto dva totiž alfou a omegou.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články