Arnold Schwarzenegger si poradil s nízkými teplotami po svém. Podívejte se, co venku vyváděl

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Arnold Schwarzenegger
Zdroj: Photo_Doc / Shutterstock.com

Každý tráví zimní odpočinek jiným způsobem. Někteří vyráží za sněhem, jiní netrpělivě vyhlížejí jaro. Ale i zima se dá spojit se zahřátím. Například v podobě koupele ve vířivce. Tu po náročném dni zvolil i známý americký herec.

Arnold Schwarzenegger je rakousko-americký sportovec a herec. Je jedním z nejúspěšnějších kulturistů historie. Vyhrál nespočet soutěží v kulturistice a silovém trojboji. Kolik z vás vědělo, že se tento silák narodil v naší sousední zemi?

Odpočinková koupel s chlupáčem po boku

Herec známý z filmů jako Predátor, Konec světa, Junior a Terminátor si užívá sněhovou nadílku se vším všudy. Po lyžování se naložil do vířivky, ke které ho doprovodil i jeho chlupatý mazlíček Dutch.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arnold Schwarzenegger (@schwarzenegger)


U fotografie popřál svým fanouškům vše nejlepší do nového roku. Co ale fanoušky více zarazilo, byl Arnoldův oděv, který zvolil pro tuto koupel. Do vířivky se totiž naložil i ve svetru. Herec se k tomu vyjádřil takto: „V minulosti už jsem fotil fotografie, na kterých jsem byl oblečený ve vodě. Když jsem se dnes vracel z lyžování, řekl jsem si, proč si prostě nenechat svetr?“

Někteří z fanoušků si však myslí, že si Arnold nechal svetr z jiného důvodu. Nedávno totiž podstoupil operaci srdce. Je tedy pravděpodobné, že se na svém účtu nechce chlubit příspěvky, na kterých by byly vidět jizvy.

Očkování proti koronaviru

Před pár dny se také na instagramovém účtu slavného herce objevilo video, na kterém dostává první dávku očkování proti koronaviru. K videu dodal: „Dnes byl dobrý den. Nikdy jsem nebyl šťastnější při čekání ve frontě. Pokud jste způsobilí, přidejte se ke mně a zažádejte si o vakcínu. Pojďte do toho se mnou, pokud chcete žít.“

Na videu poté děkuje zdravotníkovi, který ho naočkoval. Dokonce si při očkování neodpustil vtípek v podobě hlášky z filmu Rolničky, kam se podíváš. Brzy se snad dočká druhé dávky, která mu umožní návrat do normálního života.

Arnold zmínil, že se po nedávné operaci srdce cítí skvěle. V clevelandské klinice o něj bylo dle jeho slov skvěle postaráno. Na videu při očkování vypadá v dobré formě, což je známka toho, že by se mohl v blízké době objevit na filmovém plátně.

Autor: František Olša


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články