Andrea Verešová se zase obnažila. Podívejte se, kolik toho ukázala tentokrát

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
andrea veresova
Zdroj: Profimedia

V Česku i na Slovensku byste jen těžko hledali větší krásku než tu, kterou je ve svých čtyřiceti letech Andrea Verešová. Svým půvabem a dokonalou postavou dokazuje, že věk je opravdu jenom číslo a nad jejími posledními svůdnými snímky vám spadne brada.

Andrea se narodila v roce 1980 ve slovenské Žilině. Její otec je univerzitní profesor a maminka právnička a politička. Poté, co zvítězila v soutěži Elite Model Look, získala prestižní kontrakty v zahraničí a odcestovala do Paříže.

Vzdělání pro ni bylo také důležité

Předváděla pro velmi prestižní značky jako například Roberto Cavalli, Chanel, Armani a mnohé další. Několik let žila i v Miláně, v New Yorku nebo Londýně. Díky tomu mluví plynně anglicky a francouzsky.

Nikdy se nespoléhala jen na modeling a vystudovala také právnickou fakultu. Se svou krásnou tváří a dokonalou postavou, kterou si udržuje i po čtyřicítce, však o práci nikdy neměla nouzi.

Bohužel, jak to tak ve světě showbusinessu bývá, občas se stala obětí jedinců, kteří zdatně ovládají photoshop a snaží se ji před očima veřejnosti zdiskreditovat.

Nechutný útok na úspěšné manžele

Na konci loňského roku začalo internetem kolovat erotické video, kde se dva hlavní aktéři nápadně podobali Andree a jejímu manželovi Danielovi. Oba ale jasně uvedli, že se jedná o podvrh a celou věc předali policii.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Andrea Verešová Official (@andreaveresovaofficial)

Andrea je ale veliká profesionálka a ani těmito aférami se nedá odradit. Nedávno na svůj Instagram opět zveřejnila velmi odvážnou fotku. Je na ní zcela nahá v obřím klobouku a krásných sandálkách.

Jedná se o fotku z limitované edice kalendáře pro tento rok, který je plný takto žhavých snímků. Andrea tím dokazuje, že věk je opravdu jen číslo a naprosto dokonale mohou vypadat i ženy po čtyřicítce.

Krásná je v práci i v domácnosti

Se svou postavičkou, na které pravidelně maká, by totiž strčila do kapsy i o generaci mladší kolegyně.

Pokud se ptáte na tajemství jejího úspěchu, skrývá se rozhodně v kvalitní stravě a pravidelném pohybu, nejvíce si Andrea oblíbila jógu.

Kromě toho, že neustále pracuje, zvládá Andrea bravurně také péči o domácnost a svou rodinu. I za plotnou a v zástěře jí to vždy neskutečně sluší.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články