Adam Sandler zopakoval svůj 25 let starý husarský kousek. I dnes vás zaručeně pobaví

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Adam Sandler
Zdroj: Tinseltown / Shutterstock.com

Užívat si život na sto procent je to nejdůležitější, protože právě díky tomu máte na co vzpomínat. Známý americký herec na svém Instagramu vzpomínal na film, ve kterém v minulosti účinkoval. Podívejte se, o jaký snímek se jedná.

Adam Sandler je americký herec, muzikant, scénárista a filmový producent. Diváci ho vnímají především jako představitele hlavních hrdinů rodinných komedií. Některé z filmů, v  nichž hrál, dokonce sám produkoval.

Výročí známého filmu

Věděli jste, že od vydání filmů Rivalové uběhlo už dvacet pět let? Velké výročí je potřeba oslavit alespoň příspěvkem na sociálních sítích. Scénář k této komedii napsal Adam společně s Timem Herlihym.

Rodák z New Yorku se ve filmu stal golfovým profesionálem. A jak jinak si na to zavzpomínat, než hraním golfu. Úsměvné je ovšem to, že Adam se tomuto sportu aktivně vůbec nevěnuje.

Adam se na instagramovém profilu pochlubil příspěvkem, ve kterém vyrazil hrát golf. Dodal, že je to už dvacet pět let, co to dělal. S nejistým výrazem v očích dodal: „Uvidíme, co se stane.“ A herec si vedl skvěle!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Adam Sandler (@adamsandler)

Adam vyzval svého kolegu, Christophera McDonalda, který ve filmu Rivalové ztvárnil roli Shootera McGavina, aby vyrazil na golf a pochlubil se videem. Ten výzvu přijal a překvapivě mu to šlo také výborně.

Láska k domácím mazlíčkům

Každý zvládá těžké situace jinak. Svět celebrit je plný pomluv a lidé se soudí podle množství peněz na bankovních účtech. Kdo je však v takové situaci skutečným přítelem? Zvířata nezajímá, kolik máte financí. Stačí jím pomazlení.

Své o tom ví i Adam Sandler, který má jednu oblíbenou rasu. Bulldog se po jeho boku objevuje při nejrůznějších příležitostech. Dokonce i při hercově svatbě se čtyřnohý mazlíček zhostil důležité role. Nesl totiž snubní prsteny.

Bulldog všude doprovází svého pána, a často se dokonce objevuje v televizi. Účastnil se také známé show Davida Lettermana. David se však z osobních důvodů nemohl zhostit moderátorské role a musel odejít domů.

Adam byl tedy požádán, aby ho nahradil. Rozhodl se udělat rozhovor se svým psem, který pobavil všechny diváky a společně sklidili velký úspěch.

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články