Znamení zvěrokruhu, která se nejčastěji opakují mezi sériovými vrahy. Do některých byste to neřekli ani za mák

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Vrazi horoskop
Zdroj: Shutterstock

Ačkoli na horoskopy někteří nevěří, přiznejme si, že je čteme všichni, a svou pravdu v nich tak trochu vždy najdeme. Napadla vás ale někdy spojitost znamení s určitou sortou lidí, nebo přímo s konkrétním chováním? A věděli jste vůbec, že existuje kriminální astrologie? Dnes se podíváme na toto téma z bližší perspektivy.

Astrologie osvětluje všechny možné aspekty našich životů od práce, vztahů, financí až po povahové rysy jednotlivých znamení. Dokonce existuje přímo obor kriminální astrologie, která se věnuje násilné trestné činnosti a její spojitosti se znamením zvěrokruhu.

Jaké znamení mezi sériovými vrahy převládá?

Odborníci se samozřejmě zabývají analýzou psychologie sériových vrahů a zjišťují společné znaky, které je k činům mohly vést.

„Existuje spousta sériových vrahů každého znamení,“ říká astrolog Shawn Engel.

Určitě to není tak, že jedno znamení je nebezpečnější než jiné, ale dle konkrétních znaků lze předpokládat sklony k určitému chování.

„Pokud jde o sériové vrahy, vidíme několik běžných těžkých násilníků v kategorii proměnlivých znamení,“ říká Engel. Komentuje tak studuji z roku 2008, která byla provedena doktorem Janem Ruisem a zkoumala datum narození celkem tří set sériových vrahů.

Jaká znamení patří do těchto proměnlivých? Dle webu Astroložka Jaga patří mezi proměnlivá znamení Blíženci, Panna, Střelec a Ryby. „Mají schopnost přizpůsobit se různým okolnostem. Dokončují záležitosti, které započala předešlá znamení, a přizpůsobují se ke změnám a novým požadavkům.“

Mezi další společné rysy sériových vrahů patří nedostatek empatie a lhostejnost vůči krutosti.

Ryby jsou největšími zabijáky

Ryby patří obecně mezi nejcitlivější a nejjemnější znamení, a přesto jich je mezi vrahy nejvíce. Důvodem může být jejich zranitelnost, která je vede k páchání trestných činů.

„Sérioví vrazi ve znamení Ryb jsou notoricky temní a naprosto oddělení od reality a mnozí z nich při vraždách používají okultní praktiky,“ říká Engel.

Blíženci žijí dvojí život. Své činy skrývají před okolím a navenek působí, jako by se nic nestalo. Své oběti podvádí a pomocí intrik a lží je dostanou tam, kam potřebují. Blíženci patří po Rybách k dalšímu proměnlivému znamení, které má na kontě nemálo obětí.

Střelci oceňují svobodu, jsou spontánní a riskují. Někdy je dobrodružství vede k nerozvážnosti a chaotičnosti. Po trestném činu často utíkají za hranice svého státu.

Poslední proměnlivé znamení je Panna. Panny jsou detailní a pozorné, skvěle organizované a pořádné. Své činy důkladně promyslí, naplánují, rychle provedou a efektivně zakryjí stopy.

Čtyři výše uvedená znamení patří mezi sériovými vrahy k těm nejčastějším, rozhodně to ale neznamená, že se ode dneška musíte začít bát svého souseda, který je narozen ve znamení Ryb.

Zdroj: Bustle.com
Autor: Naďa Brožová


Související články