Upíří bůh: Vzal si osmiletou dívku, znásilňoval vlastní děti. Nakonec celou rodinu postřílel

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Marcus Wesson
Zdroj: Profimedia

Jmenoval se Marcus Wesson, ale celý svět ho později díky médiím poznal jako upířího boha. Ve skutečnosti si tak začal říkat on sám. Příběh muže, který učil vlastní děti tomu, že incest je v pořádku, vám vyrazí dech.

Wesson vyrůstal v prostředí, které by v dnešní době bylo označeno za nevhodné pro výchovu dětí. Jeho otec byl alkoholik, který rodinu opustil, aby mohl žít s milencem.

Matka Marcuse i jeho sourozence bičovala elektrickými kabely. Násilí mladík dlouho nedokázal trpět. Ze školy odešel, když mu bylo sedmnáct, pak nastoupil do armády, aby se už nikdy nemusel s matkou vidět.

Vzal si osmiletou dívku, až po letech učinili svazek oficiálním

Marcus Wesson se po návratu z armády začal považovat za ztělesnění Ježíše. Prohlašoval o sobě, že je upířím bohem, který je všemocný, a proto může i incest učinit legálním.

Wesson si vyhlédl osmiletou dívku Elizabeth, se kterou se oženil v domácí ceremonii. Až v jejích patnácti letech stvrdili svazek oficiálně. Dívku starší muž opakovaně zneužíval.

Ačkoli jí ubližoval a byl k ní hrubý, ona se svazkem souhlasila. Pravděpodobně to bylo kvůli tomu, že se ho bála. Vyhrožoval jí totiž smrtí v případě, že ho opustí.

Když bylo Elizabeth dvacet šest let, měla už s Wessonem jedenáct dětí. Ty byly vychovávány odděleně. Dívky Wesson už od brzkého věku zneužíval, chlapce učil, že incest je v pořádku, a byl pro ně vzorem.

Jelikož děti nikdy nic jiného nezažily, neměly ani tušení, že je něco špatně. To, co se doma dělo, považovaly za normální. Celkem pět svých dcer přivedl Wesson do jiného stavu.

Když se mu pokusili vzdorovat, vyvraždil celou rodinu

Nakonec se dvě dcery rozhodly promluvit o tom, co se doma děje. Pochopily, že to, co Wesson dělá, není normální, a nahlásily celou situaci na policii.

Tím se sice zachránily od dalšího utrpení, zbytek rodiny ale odsoudily k smrti. Wesson totiž odhadl, co se na něho chystá, a postaral se o to, aby se zbavil všech dalších svědků.

Hlídka dorazila na místo příliš pozdě. V domě policisté objevili devět podomácku stlučených rakví, ve kterých ležela těla členů rodiny. Všichni byli zabiti stejným způsobem – střelou z pistole do oka.

Policie Marcuse Wessona na místě zatkla. Ten se nijak nebránil, prohlásil, že ničeho nelituje, a všechny své činy hájil tím, že jako upíří bůh a ztělesněný Ježíš mohl jednat přesně tak, jak se mu zachtělo.

V roce 2005 byl Wesson odsouzen k smrti za devět vražd a několikanásobné znásilnění svých dcer a neteří. V současné době je umístěn v jedné z amerických věznic.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články