Své zvrácené choutky 30 let proměňoval v realitu. Teď se jeho dcera rozhodla promluvit

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
kerri rawson
kerri rawson

Představte si, že žijete s někým, komu na vás záleží, kdo pro vás dělá všechno a o kom si myslíte, že vás nikdy nezklame… A najednou po letech zjistíte, že ten člověk je ve skutečnosti někým jiným. Že je to sériový vrah, který má na svědomí i několik obětí ve vašem věku.

Kerri Rawson svého otce milovala. Dokud u nich doma nezazvonil agent FBI, nikdy by ji nenapadlo, že on může být tím, o kom se píše v novinách a po kom policie už tolik let pátrá. Jenže to nepříjemné překvapení se nakonec ukázalo být pravdou.

Z kostela k sériovému vrahovi

Denis Rawson působil vždy jako milující otec. Z rodinných fotografií je vidět, že svou dceru brával na ryby, do kostela, pomáhal jí zdobit vánoční stromeček. Chodil pravidelně do kostela, a dokonce byl předsedou církevní rady.

Téměř šedesátiletý muž s nemnoho vlasy vychoval svou dceru společně s manželkou v rodinné lásce.

V roce 1966, několik let před dceřiným narozením, se připojil k leteckým jednotkám. Jak později sám přiznal, doufal, že se zde zbaví svých fantazií, které měl.

Uvědomoval si, že to, o čem sní (policii doznal, že si často představoval svazování a znásilňování žen) není správné.

Sice se vrátil k rodině s titulem válečného veterána, ale jeho pohnutky se nezměnily.

A tehdy, v 70. letech začal s vraždami, kterých stihl napáchat celkem deset, než mu policie přišla na stopu. Dohromady řádil třicet let.

Když se jeho dcera dozvěděla pravdu, zhroutila se

V roce 2005 otevřela šestadvacetiletá Kerri Rawson dveře zvonícímu návštěvníkovi. Ten se představil jako agent FBI a sdělil jí, že novinově známým sériovým vrahem je její otec. Nejprve tomu nechtěla uvěřit, poté dostala panický záchvat.

Bohužel nakonec důkazy prokázaly, že vše, co jí policie sdělila, je pravda. Ačkoli milující dcera nemohla uvěřit tomu, že ten, kdo ji tolik let vychovával, má na svědomí životy několika lidí, musela se s tou skutečností smířit.

Podporována matkou začala o celé situaci psát. Vyšla jí kniha, která barvitě popisuje, jaké to je být dcerou vraha.

Později se Kerri společně s matkou odstěhovaly a začaly žít nový život. Kerri se dodnes léčí na psychiatrii a má silné problémy, na které bere léky.

Denis Rawson byl obviněn z několikanásobné vraždy prvního stupně. Své oběti před usmrcením svazoval a týral, jak také později doznal. Nyní si odpykává doživotní trest za mřížemi bez možnosti podmínečného propuštění.

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články