Sériový vrah připravil o život nejméně 37 žen. Přesto se do něj jedna zamilovala a ve vězení s ním zplodila dítě

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
sergej tkac
sergej tkac

V roce 2005 se Sergej Tkač účastní pohřbu devítileté dívky, kterou předtím zabil a zneužil. Jenže nezůstal bez povšimnutí. Jedno z dětí si vzpomnělo, že tohoto muže vidělo si povídat se zemřelou chvíli před její smrtí. Řeklo to dospělým a o několik hodin později už policie dopadla muže, který v letech 1980 až 2005 terorizoval ženy na východní Ukrajině.

Tkač byl několikrát ženatý, ale žádné jeho manželství nevydrželo. Choval se agresivně a příliš pil.

To se neslučovalo s jeho kariérou kriminalisty. Ta skončila v roce 1979, když Tkač padělal peníze.

O tři roky později už žil na Ukrajině, a dokonce si sehnal práci u policie.

Jako bývalý kriminalista své zločiny uměl zamaskovat

Své zkušenosti zúročil v maskování svých zločinů. Oběti například lákal na místa poblíž železničních tratí, která byla čerstvě ošetřena dehtem.

Poté, co je zabil, unikl po kolejích s vědomím, že to zmátne policejní psy, kteří ztratí stopu.

Vraždit začal v roce 1980. Ženy a dívky znásilnil a poté je uškrtil šňůrou. Někdy vykonal akt až na mrtvém těle. Jeho řádění bylo ukončeno až v roce 2005.

V průběhu těchto let byli za Tkačovy vraždy posíláni za mříže nevinní lidé. Kolikrát to odnesli muži, kteří žili poblíž místa činu, i přes nedostatečné důkazy.

Jeden nespravedlivě odsouzený se údajně oběsil ve vazbě poté, co ho policie obvinila z vraždy své vlastní dcery. Další z nich se po propuštění z vězení nikdy nezbavil nálepky vraha a skončil na ulici.

Nakonec dostal Tkač za 37 vražd doživotní trest, i když počet jeho obětí může šplhat až ke stovce.

Šestnáctiletou dívku sériový vrah uchvátil. Zplodili spolu dítě

Jeho případ byl hojně propírán médii, A právě tam si ho všimla šestnáctiletá Elena, která se do něj zamilovala a zatoužila si s ním dopisovat. Tak se také stalo.

Po nějakém čase ho začala navštěvovat a v roce 2015 se stala jeho ženou. Jednou za čas měl pár ve vězení dovolený pobyt na manželské cele, kde měl k dispozici i malou kuchyňku s vybavením, včetně ostrých nožů, jak ukázal televizní pořad Nejdrsnější věznice světa.

Elena na kameru řekla, že je ráda, že se Tkače ženy bojí, protože má díky tomu menší konkurenci. Také se nechala slyšet, že by mu pomohla pohřbít těla, pokud by ji o to poprosil.

Na konci roku 2016 mu Elena porodila dceru, kterou však Tkač nikdy nepoznal. Jeho manželka se nějakou dobu snažila zajistit jeho předčasné propuštění, ale pak se odmlčela.

Tkač v listopadu roku 2018 zemřel na infarkt. V tisku se objevily zprávy o tom, že doslova zemřel na zlomené srdce. Elena neměla zájem pohřbít jeho tělo, a tak se o to postarala vězeňská služba.

Autor: Šárka Blahoňovská


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články