SuperStar: Z blonďatého mladíčka Denise Lacha se stal pohledný ženáč. Podívejte se, jak moc se změnil

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
Denis Lacho
Zdroj: Jiří Černohorský / CNC / Profimedia

Poznali byste pod strništěm mladíčka, který před více než deseti lety zářil v talentové soutěži a davy fanynek šílely, když přišel na pódium? Denis Lacho už dávno není mladík a pár let už nosí na prsteníčku snubní prsten.

Už je to dlouhých dvanáct let, co se na televizních obrazovkách objevila upravená verze známé pěvecké soutěže.

Po několika letech, kdy v soutěži o přízeň poroty a později diváků bojovali pouze čeští začínající zpěváci, se v roce 2009 formát mezinárodně rozšířil.

Mezinárodní propojení

Český projekt se spojil se slovenským a vznikla unikátní show s názvem Česko Slovenská SuperStar. Moderátorských postů se ujal za Česko Leoš Mareš a za Slovensko Adéla Banášová.

I porota byla v přesně rozděleném mezinárodním složení a zasedli v ní Ondřej Hejma, Marta Jandová, Dara Rolins a Pavol Habera s titulem nejpřísnějšího porotce.

Do soutěže se tehdy přihlásilo více než jedenáct a půl tisíce soutěžících, kteří skrze jednotlivá kola bojovali o vytoužený postup do finálových přímých přenosů.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Denis Lacho (@dennislacho)


Mezi nimi byl také Denis Lacho pocházející z Bratislavy. Bylo mu teprve šestnáct let a do soutěže se přihlásil proto, že se chtěl věnovat zpěvu, který ho velmi bavil.

Nejmladší Slovák ve finále

S roztomilou tváří a pěkně zbarveným hlasem postupoval skrze castingy do těžších a těžších výzev a probojoval se až do finálových kol. Velkou měrou k tomu kromě hlasové výbavy přispíval i fakt, že Denis měl velký zástup fanynek.

Ve velké konkurenci soutěžících ale bohužel neuspěl a vítězem této řady se stal po finálovém duelu s Mirem Šmajdou Martin Chodúr.

Po dvanácti letech je z pohledného blonďáka vyzrálý dospělý muž, který už stihl skočit do chomoutu. Před třemi lety se oženil se svou dlouholetou přítelkyní a všechny jeho fanynky zaplakaly.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články