Manželka Vina Diesela je exotická kráska, která se nebojí odhalit. Tato Mexičanka okouzlí i vás

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Vin Diesel
Zdroj: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com

Americký herec Vin Diesel je odjakživa spojován hlavně se svou rolí Dominica Torreta ze série filmů Rychle a zběsile. Jeho postava si zakládala na své rodině, což s ní má její představitel podobné. Na svou krásnou manželku a děti by nedal dopustit.

Mark Sinclar, jak zní původní jméno oblíbeného herce, je rodákem z Kalifornie, kde se narodil v roce 1967. Vyrůstal v New Yorku se svou matkou, která se věnovala astrologii. Otce nikdy nepoznal.

V dětství byl rebel

Ke své první roli se dostal kuriózním způsobem. Se svým bratrem a kamarády se v sedmi letech vloupal do divadla, které měli v úmyslu poškodit. Nachytal je ale umělecký ředitel a dohodl se s nimi, že když si ve hře zahrají, nezavolá policii.

Tato profese ho chytla a v pubertě začal sám psát scénáře. Před kamerou se poprvé objevil v roce 1990 v ne příliš významném snímku Čas probuzení. O čtyři roky později už si troufl na svůj vlastní film Multi-Facial, který byl následně promítán na festivalu v Cannes.

Životní role v akčním filmu

Poté si ho všiml hvězdný režisér Steven Spielberg, který ho obsadil do válečného velkofilmu Zachraňte vojína Ryana. Po snímcích Železný obr a Černočerná tma přišla jeho životní role.

Vin Diesel a Paloma Jimenez

Zdroj: Profimedia

V roce 2001 byl obsazen do prvního dílu série Rychle a zběsile. Jako Dominic Toretto se stal jedním z vůdců pouličních závodů v Los Angeles a s výjimkou druhého dílu se objevil i ve všech pokračováních.

Stala se z něj hvězda po celém světě a zástupy žen měly o tohoto svalnatého krasavce zájem. V průběhu pěti let vystřídal pět partnerek.

Osudová Mexičanka

V roce 2007 mu ale do cesty vkročila mexická modelka Paloma Jiménez, která je tou pravou. Rodačka z Acapulca je o šestnáct let mladší než známý herec. S modelingem začala krásná brunetka už v útlém věku a na svém kontě má spolupráci například s Coca Colou, Hondou nebo Pantene.

Ačkoliv jsou spolu už třináct let a vychovávají tři krásné děti, na veselku ještě nedošlo. Zřejmě necítí potřebu vyměňovat si sliby, ale navzájem si jsou vždy velkou oporou.

Na adresu své nádherné manželky se Vin vyjádřil na videu, na které odkazuje na svých stránkách Spock and Christine, následovně: „Je nádherná a znamená pro mě vše. Je jako skála a zároveň výborná matka.“

Zdroj: en.wikipedia.org, goalcast.com
Autor: Karolína Stoczková


Související články