Macaulay Culkin přičichl k drogám a vystřelil si z vlastní smrti. Dnes byste v něm roztomilého Kevina hledali marně

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
Sam doma Kevin 1
Sam doma Kevin 1

Macaulay Culkin alias Kevin McCallister z filmu Sám doma rozhodně není člověk, kterému by se skandály jako takové vyhýbaly. Jako dětská hvězda, o jejíž majetek a honoráře se staraly rodiče, to neměl vůbec jednoduché. Dnes je mu čtyřicet let a o svém životě si rozhoduje sám.

Po úspěchu komediálních filmů, kde si zahrál vychytralého chlapce Kevina, jenž zůstane na Vánoce doma sám či opuštěn v hotelovém pokoji, aby úspěšně bojoval se zloději, si Culkin zažíval peklo.

Závislost na tvrdých drogách popřel

Jeho rodiče se definitivně rozvedli po dlouhé bitvě o jeho majetek, který už nekontrolují. Culkin se stáhl z Hollywoodu a dostal se do problémů se zákonem, když byl v roce 2004 zadržen kvůli podezření, že má u sebe marihuanu a návykové léky proti úzkosti, které si opatřil bez předpisu.

Později v několika rozhovorech uváděl na pravou míru, že nikdy nebyl závislý na tvrdých drogách. „Ne, opravdu jsem neládoval do sebe šest gramů heroinu měsíčně,“ řekl například novinám.

Před šesti lety Culkin vtipně reagoval na hoax, tedy smýšlenou poplašnou zprávu, která se v té době šířila internetovými vodami.

Zdroj: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com

Stálo v ní, že zdroje uvádějí, že Macaulay Culkin, nejlépe známý pro svou roli Kevina McCallistera ve filmu Sám doma a pokračování Sám doma 2: Ztracen v New Yorku, byl ve věku třiceti čtyř let nalezen mrtvý.

Proto se nechal vyfotit, jak bezvládně v rukou svých parťáků z kapely The Pizza Underground.

Narážel tak na komedii Víkend u Bernieho z roku 1989 o dvou pracovnících, kteří důkladně předstírají, že jejich manažer Bernie zemřel.

Vystupuje se svou kapelou The Pizza Underground

Jenže kromě tohoto obrázku se na instagramovém účtu skupiny objevily i fotky toho, jak si všichni užívají života, a tak bylo jasné, že si jen Culkin ze zpráv o své smrti vystřelil a že opravdu běhá mezi živými.

Aktuálně se Culkin živí jako DJ, dál vystupuje se svou kapelou a snaží se navrátit k herectví.

Autor: Šárka Blahoňovská


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články