Vnuk legendárního boxera Muhammada Aliho vyrostl v nádherného muže. Slavnému dědečkovi se nápadně podobá

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Muhammad Ali
Muhammad Ali

V červnu roku 2016 přišel svět o jednu z největších sportovních ikon. Zemřel legendární boxer Muhammad Ali po dlouhém boji s Parkinsonovou chorobou. Má však následovníky, kteří sportem žijí. Jeho vnuk Biaggio Ali Walsh je toho důkazem.

Dnes Aliho odkaz žije dál díky jeho talentovaným následovníkům. Fanoušci si jistě hned vybaví dceru Lailu, která se stala legendou právě díky tomu, že ovládla sport svého otce. Po dvaceti čtyřech zápasech zůstala neporažena. Kariéru ukončila před více než třinácti lety.

Během pouhých několika málo let se vnuk Muhammada Aliho Biaggio Ali Walsh ukázal jako další vycházející hvězda slavného klanu.

Jako malý se učil box. Tíhl však k jinému sportu

Biaggio se narodil 4. září 1998 a vyrůstal v Las Vegas. Asi nikoho nepřekvapí, že už odmalička byl vychováván s kladným vztahem ke sportu.

Avšak místo boxu dal přednost americkému fotbalu. Spíše než dědečkova kariéra v bojovém sportu jej upoutala aktivita, kterou dělali jeho vrstevníci. Jak moc je americký fotbal populární na tamních středních i vysokých školách, snad ani nemusíme zmiňovat.

„Já a můj bratr jsme trénovali box s naším strýcem a Nico se v tom velmi vzhlédl. Ale já to tak necítil. Mám rád týmové sporty, takže box nebyl mým šálkem čaje,“ prozradil jednou v rozhovoru pro slavný sportovní časopis.

Zdroj: Profimedia

Biaggio se také svým slavným dědečkem na potkání nechlubil. V rodině tento fakt střežili jako tajemství, Biaggio ho mohl prozradit pouze nejbližším přátelům. Rodiče nechtěli, aby se s jejich dětmi kamarádil někdo jen proto, že jsou pokrevními příbuznými legendárního boxera.

To se ale změnilo v roce 2007, kdy toto Biaggiovo tajemství vyšlo na povrch.

Muhammad Ali totiž svého vnuka v kariéře v americkém fotbalu podporoval a nečekaně se objevil na jednom jeho zápase.

Rozjel kariéru v modelingu

Vzhledem k tomu, že Ali byl charismatický muž, není překvapením, že tak působí i jeho vnuk.

Média si jej všimla nejen díky jeho úžasným atletickým výkonům, ale také díky jeho vzhledu. Biaggio má ostré rysy v obličeji, které nápadně připomínají jeho slavného dědečka.

Svůj vzhled dokázal zpeněžit, když v roce 2016 podepsal smlouvu s renomovanou modelingovou agenturou. Snímky z focení jsou vidět i na jeho sociálních sítích, kde je rád zveřejňuje.

Je na nich k vidění i snímek, na němž je zachycen po boku modelky Iriny Shayik, manželky herce Bradleyho Coopera.

Autor: Šárka Blahoňovská


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články