Dcera Vina Diesela na sebe strhává pozornost svou kudrnatou hřívou. O bujarém háru si její otec může nechat jen zdát

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Vin Diesel portrait
Vin Diesel portrait

Ve filmech Rychle a zběsile dával Dominic Toretto v podání Vina Diesela velký důraz na přátelství a své přátele považoval za svou rodinu. Nejinak je tomu i ve skutečnosti a tuto auru předává i svým potomkům. Z jeho dvanáctileté dcery Hanie je nejen krásná slečna, ale také výborná kamarádka.

Americký herec známý především rolí Dominica Toretta v nekončící filmové sérii Rychle a zběsile se narodil v roce 1967 pod jménem Mark Vincent. V pubertě byl tak trochu grázlík, a poté co se údajně s kamarády vydal lehce zničit divadlo, se z nich paradoxně stali herci.

Svalovec už od mládí

Byl také vášnivý sportovec a v mládí se živil také jako vyhazovač v newyorských klubech, v té době si také změnil své jméno na Vin Diesel.

Odjel do Hollywoodu a rozhodl se prosadit u filmu. Neuspěl a rozhodl se o tom natočit krátký film, který se dostal na festival do Cannes, a tam si ho všimli významní producenti a Vinovi se začalo dařit.

Zdroj: Profimedia

Své soukromí se snaží střežit, jak jen může, ale něco málo se přece jen ví. Chvíli randil s kolegyní z filmu Rychle a zběsile Michelle Rodriguez. V roce 2007 se ale dal dohromady s mexickou modelkou Palomou Jiménez a založil s ní rodinu.

Rodina na prvním místě

První dcera Hania Riley se narodila v roce 2008, syn Vincent Sinclair o dva roky později a v roce 2015 přivítali na svět další dceru, které dali jméno Paulina po zesnulém kamarádovi a kolegovi z filmu Rychle a zběsile Paulu Walkerovi.

Nejstarší dceři je dnes dvanáct let a svého tatínka ráda doprovází na společenských akcích.

Kudrnatou hřívu, kterou na sebe strhává pozornost, rozhodně nezdědila po svém tatínkovi.

Díky svému slavnému otci a jeho vřelému přátelství s Paulem Walkerem však získala dobrou kamarádku. Tou se stala dcera zesnulého Walkera Meadow, jejíž kmotrem je právě Vin Diesel a bere ji stejně jako svou rodinu.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články