Takto byste Mr. Beana určitě nepoznali. Jeho podoba s Hitlerem nahání hrůzu

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
Rowan Atkinson
Zdroj: magicinfoto / Shutterstock.com

Nových seriálů stále přibývá. Oblíbené platformy se snaží získat co největší sledovanost a produkují seriály nejrůznějších stylů. I přes velké možnosti se ale občas nenajde nic, co by nás nadchlo. Co si ale připomenout klasiku, která nikdy neurazí?

Rowan Atkinson je britský herec a komik. Do povědomí diváků se dostal díky oblíbenému sitcomu Mr. Bean, ve kterém si zahrál hlavní roli. Natočeno bylo dohromady patnáct epizod, ve kterých Mr. Bean předvádí nejrůznější kousky.

Úspěšná kariéra

Rowan pobavil nejednoho z nás. V minulosti se ukázal ve filmech Láska nebeská, Johnny English, Scooby-Doo a dalších.

Těžké je ho ale poznat na fotografii, která se objevila na jednom fanouškovském profilu známého herce. Při natáčení seriálu Černá zmije vypadal naprosto jinak, než jste zvyklí.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RowanAtkinsonOfficialCreteFan (@rowanatkinson_crete)

Černá zmije je britský komediální seriál s Rowanem v hlavní roli. Natočeny byly čtyři řady a několik speciálních dílů, pokaždé z jiného historického období. U nás se vysílal v polovině devadesátých let, později byl pak předabován a vydán znovu v roce 2012.

Šokující zpráva

Před nedávnem se na sociálních sítích objevila šokující informace o hercově smrti. Zpráva z února se rychle rozšířila a vyvolala obavy fanoušků po celém světě. Byla však potvrzena jako podvod.

Tato falešná informace se objevila na facebookové stránce s názvem „RIP Rowan Atkinson.“ Ve zprávě stálo: „ Zemřel náš milovaný herec Rowan Atkinson. Bude nám chybět a rozhodně nebude zapomenut. Vyjádřete prosím svou soustrast tím, že okomentujete tento příspěvek a označte stránku lajkem.“

Stovky fanoušků okamžitě začaly psát soustrastné zprávy. Zatímco někteří příspěvku věřili, jiní byli vůči zprávě skeptičtí. Pravděpodobně se poučili z obrovského množství falešných zpráv, které se v poslední době objevily.

Fanoušci si mohou oddychnout a doufat, že se Rowan Atkinson vrátí v dalším zábavném pořadu.

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články