Syn zpěváka Justina Timberlakea je jeho zmenšenou kopií. Ale na rozdíl od otce má viditelně odstáté uši

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Justin Timberlake
Justin Timberlake

Roztomilý po tatínkovi, usměvavý po mamince. Takový je Silas Randall Timberlake, syn zpěváka Justina Timberlaka a herečky Jessicy Biel. A vypadá to, že po rodičích zdědil jen to nejlepší.

Vztah slavného zpěváka Justina Timberlaka a krásné herečky Jessicy Biel vypadá na první pohled jako pohádkový. Nyní to tak možná už je, ale v minulosti si i oni prošli rozchodem.

Prvně rozchod a pak svatba

Dohromady se dali v roce 2007 poté, co měl Justin za sebou dva dlouhé vztahy s Britney Spears a s Cameron Diaz. S Jessicou se pak v roce 2010 nakrátko rozešli.

Vztah už prý tolik neklapal a chyběla mu vášeň. Justin v té době točil film Zkažená úča, kde se objevoval právě po boku Cameron Diaz, a zlí jazykové tvrdili, že právě ona je důvodem rozchodu.

Všechno bylo nakonec jinak, protože Justin a Jessica se v roce 2011 dali opět dohromady. V říjnu roku 2010 se tajně vzali na jihu Itálie.

Místo se svatební hosté dozvěděli jen pár dní před veselkou. Zasnoubili se v prosinci 2011 a v té době byli spolu s přestávkou pět let.

Jejich vztah byl naposledy v ohrožení loni v zimě, kdy byl zpěvák načapán, jak držel za ruku hereckou kolegyni Alishu Wainwright. Po veřejné omluvě mu manželka odpustila.

Změnil mu život

Její první syn Silas se narodil 11. dubna 2015 a pár se s ním pochlubil už pár dní poté. Otec byl svým synem naprosto uchvácený a podle zdrojů z okolí páru je velmi šťastný.

Zdroj: Profimedia

Nadšená je i Justinova matka, která jim ho prý po hlídání ani nechtěla vracet. O tom, že mu syn změnil život, mluvil zpěvák často.

Podle něj je otcovství ta nejbláznivější, nejkrásnější a nejneuvěřitelnější věc, která se mu v životě přihodila.

Nadšený byl i z toho, že synovo první slovo bylo táta. Podle svých slov přestal řešit hlouposti a mnohem více si užívá života.

Písničky díky synovi

Zpěvák se svěřil, že ho jeho syn inspiruje i v hudební tvorbě. Vzniklo díky němu několik písní, které by jinak nenapsal, například Can’t Stop the Feeling, která je o tom, že si má člověk užívat života.

Justin se prý v době jejího psaní cítil skvěle.

Svou tvorbu Silasovi pyšný tatínek zatím nepouští. Prý čeká na to, až trochu povyroste. Už se těší na moment, až mu bude říkat, kolik písní díky němu vzniklo.

To platí i o filmech, kde se Silasovi pyšní rodiče ukázali. Justin podle svých slov díky svému synovi a své ženě neřeší maličkosti a jsou alfou a omegou jeho života.

Utajený druhý syn

Spokojená rodinka žije ve svém domě v Montaně. Letos v červenci Jessica podle všeho porodila ještě jednoho syna, ale toho veřejně nepředstavili.

Pár během jarní koronavirové pandemie nebyl spatřen na veřejnosti. Na svých sociálních sítích se soustředili pouze na rasovou diskriminaci. Nikdo z fanoušků tak netušil, že je herečka těhotná.

Zatímco Silase rodiče ukázali poměrně brzo, vypadá to, že u druhého syna si chtějí soukromí více hlídat.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články