Syn Michaela Douglase se svému otci vůbec nepodobá. Vypadá spíš jako věrná kopie Toma Cruise

od Nikola Jaroschová
3 minuty čtení
douglas zeta jones scaled
douglas zeta jones scaled

Jeho otec patří mezi nejlepší herce Hollywoodu. Jeho matka zase mezi nejlepší herečky. Řeč je o synovi Michaela Douglase a Catherine Zeta-Jones Dylanu Michaelu Douglasovi. Stejně jako jeho rodiče i on se zhlédl v herectví.

Dylan Michael Douglas se narodil 8. srpna 2000, a letos tedy oslavil dvacáté narozeniny. Zhlédl se v úspěšných kariérách svých rodičů a věnuje se herectví.

Přednost ale zatím dává studiu. Studuje na univerzitě Brown a jarní pandemii i letní prázdniny strávil společně se svou sestrou a rodiči.

Rodiče své děti inspirují nejen v práci, ale i ve spokojeném manželství. Letos na podzim oslaví už dvacáté výročí, ale žádnou velkou oslavu neplánují.

Nejenže podle slov herečky nemají rádi večírky, ale hlavně protože se bojí o zdraví svých nejbližších. Michael Douglas přeci jen letos oslavil už sedmdesáté šesté narozeniny.

Daleko od Hollywoodu

Přestože děti slavného páru byly neustále na očích, jejich rodiče se je rozhodli vychovat stranou od všeho dění. Sama herečka několikrát přiznala, že nechtěla, aby její děti vyrůstaly v Hollywoodu či na Manhattanu. Prý děti právě na Manhattanu vyrůstají moc rychle.

Proto před ně postavili pomyslný štít. I přesto si ale myslí, že díky pozornosti, který na ně celý svět upíral, vyzrály až moc rychle.

Zdroj: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com

Herečka také tvrdí, že jejich dvě ratolesti si nevybraly svět, ve kterém se neustále zkoumá manželství rodiny Douglasů. I proto jsou k nim oba dva s Michaelem velmi otevření a sdílí s nimi velmi osobní věci.

Manželství hollywoodského páru přeci jen nebylo vždy bezproblémové a oba dva přiznávají, že ne každý den byl ideální.

Nadávali mu kvůli náboženství

To, že jste syn slavných rodičů ale neznamená, že váš život je jednoduchý. Sám Dylan to prožil na vlastní kůži. Své rodiče požádal, aby mohl podstoupit bar micva, tedy obřad, kdy se po třináctých narozeninách stává židovský chlapec v náboženském slova smyslu mužem.

Jeho dědeček, slavný herec Kirk Douglas, byl prý nadšený a byl na svého vnuka velmi hrdý.

Dylan sice ctí náboženství svého otce a dědečka, ale ne vždy to chápalo jeho okolí. Podle jeho otce se s antisemitismem setkal jednou na dovolené ve Francii.

U bazénu ho urážel cizí muž jen proto, že měl na krku Davidovu hvězdu. Slavný herec si s dotyčným sice promluvil, ale synovi musel vysvětlit, že poprvé se potkal s někým, komu se nelíbilo, jaké náboženství uznává.

Nic nemají zadarmo

Přestože Dylan i jeho mladší sestra Carys se věnují herectví, neznamená to, že mají díky slavnému příjmení všechno. Právě Carys se jednou svěřila, že se jí v mládí nelíbilo, když ji ostatní s jejími rodiči spojovali.

Lidé si totiž mysleli, že nemusí pracovat a že všechno, co má, má zadarmo. Realita byla ale úplně jiná.

Ona i její bratr musí neustále svému okolí něco dokazovat. I přesto Carys tvrdí, že když byla malá, nevěděla, že její rodiče jsou slavnými hollywoodskými hvězdami. Myslela si, že její otec vyrábí palačinky.

Vzorem je slavný dědeček

Slavná herecká dvojice si uvědomuje, že jejich děti čelí obrovskému tlaku. A to nejen kvůli slavnému příjmení, ale hlavně kvůli tomu, že si oba dva vybrali herectví. Přesto oba dva vědí, že jsou velmi ambiciózní, a pokud budou chtít, dosáhnou svého.

Dylan, o kterém se mluví jako o dvojníkovi Toma Cruise, má za svůj vzor svého dědečka Kirka Douglase. Ten zemřel ve sto čtyřech letech letos v únoru.

Herectví má zatím na druhé koleji, i přesto jezdí na herecké tábory. Ví, že pokud chce v nekompromisním Hollywoodu uspět, musí se srovnat s velkým tlakem a tvrdou konkurencí. Podle své matky je na to ale připraven.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články