Superman Henry Cavill ukázal svou motorku. Projížďku na tomto nabušeném stroji byste rozhodně neodmítli

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Henry Cavill
Zdroj: Cubankite / Shutterstock.com

Silnou motorku může mít v garáži kdekdo. Na speciální modely se ale často čeká několik měsíců, dokonce i let. Pokud už svůj vysněný stroj vlastníte, určitě jste zvyklí na dotazy, zda mohou i vaši kamarádi vyzkoušet jeho rozpálená kola. Na tyto dotazy si zvyká i známý herec.

Henry Cavill je britský herec. Objevil se ve filmech Hvězdný prach a Válka bohů. V minulosti ztvárnil roli Supermana, kterou se proslavil snad úplně nejvíc. Zahrál si i titulní postavu v seriálu Zaklínač. Sám řekl, že kdyby se nestal hercem, tak se přidá k armádě, nebo bude studovat egyptologii na univerzitě.

Majitel silného stroje

Cavill se na svém instagramovém účtu pochlubil příspěvkem, ve kterém ukázal svůj červený motocykl. V garáži má model Ducati Panigale V4 S, který se pyšní skvělým výkonem a zajímavým designem.

Ve filmu Mission Impossible se motorky často proháněly v rušných pařížských ulicích. Sám Henry se teď může na svém stroji prohánět po okolí Londýna a sklízet úspěch. Mašina, která má dvě stě čtrnáct koní, nesnáší klidné projížďky.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Henry Cavill (@henrycavill)

Italský stroj je tedy připraven na všechny výlety, který si známý herec naplánuje. U Ducati se říká, že jakmile si motorku této společnosti jednou zamilujete, není cesty ven. Henry tomu dává za pravdu. V minulosti se už totiž s motorkou Ducati ukázal.

Koníčky mimo film

Henry má kromě filmu i jiné zájmy. Většinu volného času tráví v posilovně, která mu pomáhá udržovat postavu. Bez vymakané postavy by se asi neobjevil v roli Supermana, fitko je proto hercovo oblíbené místo.

Když herec necvičí, mazlí se. Pokud si myslíte, že s přítelkyní, jste na omylu. Mazlí se totiž se svým čtyřnohým chlupáčem rasy Akita Inu, který s hercem vyráží na nejrůznější dobrodružství. Henry se také podělil, že jeho mazlík má talent na ničení věcí.

Kromě svého psa má rád Henry i koně. Na svém instagramovém účtu se pochlubil několika příspěvky ze stáje. A třeba v budoucnu bude ve filmech místo motorky jezdit na koních. Ostatně už koně si osedlal už v seriálu Zaklínač.

Autor: Štěpán Pacík


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články