Dcera Sylvestera Stallonea měla na kahánku. Dnes je z ní překrásná žena s nohama až do nebe

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Sylvester Stallone
Sylvester Stallone

Známý filmový boxer Rocky Balboa se musí mít na pozoru i v soukromí. Doma má totiž několik krásných žen, které je třeba ochraňovat. Všechny tři dcery se věnují modelingu a zvládají základy sebeobrany. Nejstarší Sophia však nemohla dlouho dělat žádnou fyzickou aktivitu, tak jí musel bodyguarda dělat tatínek.

Sylvester Stallone má celkem pět dětí, dvě z prvního a tři z třetího manželství. O svého nejstaršího syna Sage bohužel v roce 2012 přišel a dost ho to zasáhlo. Aby taky ne.

Sage byl tak trochu jeho mazánkem, který stál u zrodu tatínkovy kariéry.

V jeho nejznámějším filmu Rocky si dokonce zahrál jeho syna. Podlehl onemocnění kornatění tepen. Druhý syn Seargeoh trpí autismem.

Nejstarší dcera málem zemřela

Velkou radost mu ale dělají jeho tři krásné dcery, které má s třetí manželkou Jennifer Flavin. Nejstarší Sophia letos oslavila čtyřiadvacáté narozeniny. Jako novorozeně ale měla na kahánku, musela totiž podstoupit operaci srdce.

Zdroj: Kathy Hutchins / Shutterstock.com

Než se úplně zotavila, trvalo to několik let. Musela dodržovat zásady zdravého stravování už od útlého věku a měla zakázány veškeré fyzické aktivity.

Po šestnácti letech od první operace musela pod kudlu znovu kvůli špatně fungujícím chlopním, ale tentokrát už rekonvalescence netrvala tak dlouho.

 Podnikání na spadnutí

Dnes už ale žije naprosto normální život bez následků. Je úspěšnou modelkou. V roce 2017 získala titul Miss Golden Globe a dostala se také na titulní stranu módního časopisu Harperˈs Bazaar.

Této profesi se ale nechce věnovat celý život.

Na sociálních sítích má Sophia téměř milion sledujících, a proto věří, že se jí podaří prorazit s nějakým podnikáním. Nechme se překvapit, v čem to bude.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články