Syn Orlanda Blooma má tátovy rysy. Ve svých 9 letech však vypadá mohutnější než on

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
orlando bloom
orlando bloom

Přestože se hvězdný pár Orlando Bloom a Miranda Kerr rozvedli, nikdy o sobě nemluvili s nějakou záští či nenávistí. Důvod je jasný. Mají spolu syna jménem Flynn Christopher Bloom.

Jakmile se herec Orlando Bloom poprvé objevil v kasovních trhácích, okamžitě po něm začali toužit slavné i méně slavné krásky. On v té době už partnerku měl. Byla jí herečka Kate Bosworth, se kterou byl čtyři roky.

Několikrát ho odmítla

Těžko říct, jestli slavný krasavec sledoval v tu dobu módní svět, kde na vrchol letěla kráska jménem Miranda Kerr. Postupem času ale její jméno figurovalo skoro všude a zájem o ni začal mít i hollywoodský sympaťák.

Jenže ona ho několikrát po sobě odmítla, protože se jí příčilo chodit s filmovou hvězdou.

Orlando se ale nevzdával, což bylo klíčem k modelčině srdci. Mirandu nakonec přesvědčil, že pro ni bude tím nejlepším partnerem.

Svůj vztah nikde veřejně neoznamovali a trvalo skoro rok, než se o něm dozvěděla veřejnost. Jako zamilovaná dvojice se společně ukázali na jedné sportovní akci v Sydney.

Legolas nesměl odejít

Podle novinářů se dvojice vzala několikrát, ale ta pravá svatba se konala poměrně rychle od zásnub. Modelka se ukázala s diamantovým prstýnkem na ruce v roce 2010 a ještě téhož roku se vzali. Svatba proběhla narychlo, protože kráska byla v té době těhotná. V roce 2011 se jim narodil syn Flynn.

Zdroj: Profimedia

Modelka se později přiznala, že během porodu odmítala prášky na bolest, a vše tak proběhlo naprosto přirozeně. Orlando byl celou dobu u porodu a podle slov krásky měl zakázáno odejít.

Jenže ani roztomilý chlapeček nezabránil tomu, že se dvojice nakonec rozešla. Oznámili to už dva roky po narození syna.

Vycházejí spolu perfektně

Ani jeden z nich nechtěl obětovat svou skvěle rozjetou kariéru, a proto se rozhodli, že se rozejdou. Když se objevila informace, že se rozcházejí jako přátelé, herci se formulace nelíbila. Podle jeho slov nejsou přátelé, ale rodina.

Oba dva si pečlivě hlídají soukromí, proto rozchod nijak nekomentovali.

Vydrželi spolu šest let, ale na rozdíl od mnoha párů to mezi nimi nikdy nevřelo. Rozešli se opravdu v přátelském duchu a vzájemně se podporují a respektují.

To vše hlavně kvůli roztomilému synkovi, který začíná být ve svých devíti letech nápadně podobný svému fešnému tatínkovi.

Gratulovala současné partnerce

Orlando jako herec natáčel na nejrůznějších místech a jednou z nich byla i Praha. A právě do hlavního města vzal herec i svého synka.

Herec s ním trávil většinu volných chvil, které se mu díky natáčecímu volnu nakupily. Vzal ho na procházku do města a ukazoval mu zdejší památky.

Do Prahy ostatně pravidelně přijížděla i druhá hercova osudová žena – zpěvačka Katy Perry. Tu si herec chystá i vzít, ale ještě předtím se jim letos o prázdninách narodila dcera, a malý Flynn tak má mladší nevlastní sestřičku.

A byla to právě Miranda Kerr, která současné partnerce svého bývalého popřála hodně štěstí a na sociální sítě napsala, že se těší až malou Daisy Dove Bloom uvidí. To jen ukazuje, jak skvělý vztah má hollywoodský krasavec se svou bývalou ženou.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články