Dcera Ozzyho Osbournea prošla radikální proměnou. Zhubla neuvěřitelných 40 kg a vypadá skvěle

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Ozzy
Ozzy

Kila navíc a vybrané chování, s tím měla dcera Ozzyho Osbournea problémy odjakživa. To, v co snad nikdo nedoufal, se však stalo realitou. Kelly radikálně změnila svůj život a je z ní neodolatelná šťabajzna, co každý den cvičí.

Kelly Michelle Lee Osbourne je druhým společným potomkem slavného britského hudebníka Ozzyho Osbournea a jeho druhé manželky Sharon. Po tatínkovi zdědila nejen extravagantní styl, ale také hudební talent.

Dětství na cestách

Narodila se v roce 1984 v Londýně. Má ještě starší sestru Aimee, mladšího bratra Jacka a dva nevlastní sourozence z otcova prvního manželství. Jako malá trávila spoustu času v zákulisí koncertů svého otce.

Měla více než dvacet domovů převážně ve Spojených státech amerických nebo v Anglii, kde měl otec turné nejčastěji.

Od roku 2002 se společně se zbytkem rodiny objevila v show Osbourneovi, kterou vysílala televizní stanice MTV. Pořad ukazoval běžný život této kontroverzní metalové rodiny, kde byla sprostá slova a nadávky na každodenním pořádku.

Zdroj: Kathy Hutchins / Shutterstock.com

Kelly bylo sedmnáct a v pořadu se ukázala jako zlomyslně vtipná a dosti kontroverzní dívka. Později rozjela svou hudební kariéru, vydala desku a nazpívala duety i s otcem. V roce 2004 si vyzkoušela i práci herečky.

Skandály byly její doménou

Známá je ale především kvůli své prostořekosti a skandálům. Když se v roce 2004 ukázalo, že má problémy s alkoholem a drogami, odebrala se na léčení do několika odvykacích zařízení.

Vše se obrátilo k lepšímu až o pět let později, kdy se objevila v americké verzi StarDance a skončila na třetím místě.

Odjakživa byla Kelly také velkou bojovnicí s váhou a jojo efektem. Po účasti v taneční soutěži byla ve formě, tu ale vlivem svého nezdravého života zase ztratila. V roce 2015 tvrdila, že dospěla a za postavou snů se už nežene.

Dnes byste ji asi nepoznali. Dokázala totiž zhubnout téměř čtyřicet kilogramů a neskutečně prokoukla. Fanouškům na sociálních sítích prozradila, že začala zdravě jíst a hodně se hýbat. Zdá se, že baculatá a opilá Kelly je nadobro pryč.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články