Dcera Gérarda Depardieua podstoupila už pět plastik nosu, aby se nepodobala otci. Bohužel se jí to příliš nepovedlo

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Gerard Depardieu
Gerard Depardieu

S rodinou nejlépe na fotce a možná ani to ne. Francouzská herečka a dcera Gérarda Depardieua se s tatínkem moc nemusí, přitom to byl právě on, kdo ji k filmu přivedl. Co je tak rozkmotřilo?

Dcera slavného francouzského herce Gérarda Depardieua Julie se narodila v roce 1973 v Paříži. Maminka Élisabeth byla stejně jako tatínek herečka, a tak měla Julie už od narození dobré předpoklady, aby z ní byla také herečka.

Herectví pro ni nebylo jasnou volbou

Julie se ale nejdříve rozhodla jít jinou cestou a vystudovala filozofii. K herectví se dostala až v roce 1994, kdy si po boku otce zahrála ve filmech Plukovník Chabert a La Machine. Zřejmě ji tato profese chytla, není se co divit, protože má talent po rodičích.

Od té doby se začala objevovat ve francouzských filmech a seriálech pravidelně. Dokonce si zahrála i po boku Jeana-Paula Belmonda ve snímku Možná.

Zdroj: Profimedia

Jako vůbec první herečka získala prestižní francouzskou filmovou cenu César dvakrát ve stejnou roli, a to v roce 2004 za film La petite Lili.

Tím ale neskončila, další ocenění získala o čtyři roky později za film Tajemství.

Fušuje i do hudební branže

Nezůstala ale jen před kamerou. Vyzkoušela si i práci režisérky, a to v rámci operety Hoffmannovy povídky.

Po smrti svého bratra Guillauma se rozhodla dokončit a vydat jeho hudební desku, kterou měl rozpracovanou.

Jejím manželem se stal francouzský zpěvák vystupující pod jménem Philippe Katerine, se kterým má dva syny, devítiletého Billyho a osmiletého Alfreda.

Sedmačtyřicetiletá herečka sice po rodičích zdědila herecký talent, ale s otcem nechce být spojována. To je také důvod, proč podstoupila už pět plastik nosu, který údajně nemohla vystát stejně jako otce.

Zřejmě jí vadil jeho bohémský způsob života, který po něm zdědil bratr Guillaume a stálo ho to život.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články