Dcera Bradleyho Coopera je blonďaté sluníčko. V dospělosti ji však čeká těžká volba

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Cooper
Cooper

Když jeden z nejslavnějších párů světa v roce 2019 oznámil rozchod, byl to pro všechny šok. Americký herec Bradley Cooper a ruská supermodelka Irina Shayk byli v té době rodiči tříleté dcerky Ley. Jak ji rozchod rodičů ovlivnil a co po rodičích zdědila?

Irina Shayk není jen krásná modelka, ale také bývalá partnerka jednoho z nejslavnějších fotbalistů světa Cristiana Ronalda. Když se s ním v roce 2015 po pětileté známosti rozešla, nikdo nečekal, že co nevidět z ní bude maminka.

Pod drobnohledem médií

Útěchu po rozchodu našla v náruči o jedenáct let staršího Bradleyho Coopera. Zamilovaná dvojice se ihned stala jedním z nejslavnějších párů Hollywoodu a všichni jim fandili. O dva roky později fanoušci páru zaplesali, protože byl na cestě první potomek.

Irina se nejprve snažila těhotenství tajit. Na prestižní přehlídce spodního prádla Victoria’s Secret už ale bříško nezakryla, a celý svět se tak dozvěděl, že jsou s Bradleym v očekávání.

Zdroj: Profimedia

Dcerka Lea de Seine Shayk Cooper se narodila v březnu roku 2017, a ačkoliv byl pár vždy v centru hledáčku médií, soukromí si velmi střežili. Když je půl roku po narození dcerky vyfotili papparazi jako šťastnou rodinku na pláži, fotky zaplnily titulky bulváru.

Začalo to skřípat

O tom, že se v ráji vyskytují nějaké trable, se začalo hojně spekulovat poté, co se na filmová plátna dostal romantický film Zrodila se hvězda, kde Bradley zazářil po boku Lady Gaga.

Nešlo si totiž nevšimnout, že chemie mezi Bradleym a Lady Gaga funguje i mimo filmové plátno, jak předvedli na předávání Oscarů. Oba ale tvrdili, že vše je jen velmi dobře hraná role.

Nakonec ale pár loni na jaře ohlásil rozchod. Důvod nezvěřejnili, ale spekuluje se, že Irina očekávala od vztahu víc a toužila po manželství, k tomu se ale Bradley neměl. Drama v podobě bitvy o dceru se nekonalo.

Bývalí partneři se v pohodě domluvili na střídavé péči, a dokonce i na tom, že budou oba bydlet ve stejném městě.

Malá Lea de Seine tak má velké štěstí, že jsou rodiče velmi rozumní. Dnes už jí jsou tři roky a kudrnaté blonďaté vlásky nejspíš zdědila po tatínkovi. Uvidíme, jestli z ní v budoucnu bude modelka nebo herečka.

Autor: Karolína Stoczková


Související články